Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: śmichy hihy, a jak przesiadłem się ze starego złoma iphone XS na Folda 2 (wtedy nówka prawie 10k) - to iphone lepiej chodził, nigdy się nie zaciął, nigdy nie było żadnej ściny, o Foldzie tego powiedzieć nie mogę.
  • Odpowiedz
@EconomicDisruption: już bez przesady bo bebechy ma od flagowców. Z androidem kwiatków jest więcej, a to Ci przez noc coś zje 20% baterii, a to masz jedną szansę na zdjęcie to akurat Ci je rozmydli... Iphony są moim zdaniem stabilniejsze i bardziej niezawodne.
  • Odpowiedz
Folda 2 (wtedy nówka prawie 10k) - to iphone lepiej chodził, nigdy się nie zaciął, nigdy nie było żadnej ściny


@lukiboss: jak to jest, że każdemu iPhoniarzowi który na chwilę spróbował flagowego androida się telefon ścina i jest nie do użytku, a mi dalej w miarę dobrze chodzi 3 letni xiaomi za 600zł
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kajtosz: bo nie miałeś nigdy iphone'a na dłużej więc nie wiesz co to niezawodność. Ja też jak miałem same androidy to myślałem, że te ściny to tak ma być, jest ok. Kupiłem iphone'a na próbę - i to starocia tak jak pisałem XS i płynność jest na innym poziomie
  • Odpowiedz
@lukiboss mam samsunga a13 za 800zl od roku i też mi się nigdy nie zaciął. Nie rozumiem podniecania się "Ajfonami". Patrząc na cenę tych ogryzków wydaje mi się, że nie mają prawa się zaciąć, ale ich uzytkownicy to jest taka sama sekta jak ta od termomixow.
  • Odpowiedz
@Matti28: tak, samsung a13 za 800zł się nie zacina, a Fold 2 a potem Fold 3 za prawie 10k się zacina... Po prostu chłopie nie wiesz jaka płynność jest na iphonach...
  • Odpowiedz
już bez przesady bo bebechy ma od flagowców. Z androidem kwiatków jest więcej, a to Ci przez noc coś zje 20% baterii, a to masz jedną szansę na zdjęcie to akurat Ci je rozmydli... Iphony są moim zdaniem stabilniejsze i bardziej niezawodne.


@lukiboss: dlaczego od już co najmniej 10 lat nie mam żadnych takich problemów z Androidem, a prócz Nexusa 5 to używałem i używam praktycznie tylko telefonów do 2
  • Odpowiedz
mam samsunga a13 za 800zl od roku i też mi się nigdy nie zaciął. Nie rozumiem podniecania się "Ajfonami"


@Matti28: Mam SE od 2016(używka 200-500zł) i też mi się nigdy nie zaciął. Nie rozumiem czego nie rozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
iphone lepiej chodził, nigdy się nie zaciął, nigdy nie było żadnej ściny


@lukiboss: skąd wy bierzecie takie iPhone'y? Miałem kilka, ostatnio kupiłem iPada z M1 i dopóki nie ma aplikacji to może i działa super, ale jak już się je wszystkie doinstaluje to bywa różnie. Tak samo jak na Androidzie.
  • Odpowiedz
śmichy hihy, a jak przesiadłem się ze starego złoma iphone XS na Folda 2 (wtedy nówka prawie 10k) - to iphone lepiej chodził, nigdy się nie zaciął, nigdy nie było żadnej ściny, o Foldzie tego powiedzieć nie mogę.


@lukiboss: Ale mnie skręca taka niewiedza. AJFĄ LEPSZY BO TESTOWAŁEM SAMSUNGA A52 I BYŁ GORSZYY!11. Wrzuć jakis flagowy wypust to zobaczysz ze 6k zł za ajfona to plucie sobie do ryja. Mam
  • Odpowiedz
@sasik520: Foldy to akurat bardzo zły przykład, bo to serio telefon eksperymentalny i dlatego kosztuje krocie. Płacisz za nowinkę a nie bebechy, które dostaniesz w telefonie za 3-4k. Teraz zaczyna się boom na składane smartphony i ceny lecą w dół. Razr i Flipy za 5k. Niedawno wyszedł Phantom V Flip za jakieś 3 500 zł i wcale nie ma złej specyfikacji, ale i tak jest stosunkowo droższy od nie składanego
  • Odpowiedz