Wpis z mikrobloga

Folda 2 (wtedy nówka prawie 10k) - to iphone lepiej chodził, nigdy się nie zaciął, nigdy nie było żadnej ściny


@lukiboss: jak to jest, że każdemu iPhoniarzowi który na chwilę spróbował flagowego androida się telefon ścina i jest nie do użytku, a mi dalej w miarę dobrze chodzi 3 letni xiaomi za 600zł
( ͡° ͜ʖ ͡°)
już bez przesady bo bebechy ma od flagowców. Z androidem kwiatków jest więcej, a to Ci przez noc coś zje 20% baterii, a to masz jedną szansę na zdjęcie to akurat Ci je rozmydli... Iphony są moim zdaniem stabilniejsze i bardziej niezawodne.


@lukiboss: dlaczego od już co najmniej 10 lat nie mam żadnych takich problemów z Androidem, a prócz Nexusa 5 to używałem i używam praktycznie tylko telefonów do 2 tys.
śmichy hihy, a jak przesiadłem się ze starego złoma iphone XS na Folda 2 (wtedy nówka prawie 10k) - to iphone lepiej chodził, nigdy się nie zaciął, nigdy nie było żadnej ściny, o Foldzie tego powiedzieć nie mogę.


@lukiboss: Ale mnie skręca taka niewiedza. AJFĄ LEPSZY BO TESTOWAŁEM SAMSUNGA A52 I BYŁ GORSZYY!11. Wrzuć jakis flagowy wypust to zobaczysz ze 6k zł za ajfona to plucie sobie do ryja. Mam od
@sasik520: Foldy to akurat bardzo zły przykład, bo to serio telefon eksperymentalny i dlatego kosztuje krocie. Płacisz za nowinkę a nie bebechy, które dostaniesz w telefonie za 3-4k. Teraz zaczyna się boom na składane smartphony i ceny lecą w dół. Razr i Flipy za 5k. Niedawno wyszedł Phantom V Flip za jakieś 3 500 zł i wcale nie ma złej specyfikacji, ale i tak jest stosunkowo droższy od nie składanego odpowiednika