Aktywne Wpisy

wybryk_natury +266
jaki piekny wieczor
#zlodziejskiewybryki
#zlodziejskiewybryki
źródło: IMG_3035
Pobierz
Franz_Makamele +117
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Skopiuj link
Skopiuj link
źródło: IMG_3035
Pobierz
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
MIrki z #inwestycje #inwestowanie #finanse, co aktualnie polecacie? Poszukuję najlepszych opcji w następujących kategoriach:
1. Konto ROR złotówkowe z gwarancją BFG - pewnie jedno z tych (https://marciniwuc.com/ranking-kont-oszczednosciowych/) - aktualnie 6-7%.
2. Konto ROR dolarowe poza Polską z gwarancją odpowiednika BFG - Samcik poleca duński Saxo Bank (https://subiektywnieofinansach.pl/dywersyfikacja-geograficzna-saxo/) - aktualnie 3,8%.
3. Konto ROR euro poza Polską z gwarancją odpowiednika BFG - również duński Saxo Bank?
4. #obligacje skarbowe innych niż Polska państw UE - jakie? Szukam bezpiecznego odpowiednika naszych EDO/COI.
5. Obligacje skarbowe USA - jakie? Szukam bezpiecznego odpowiednika naszych EDO/COI.
6. Konto #ike i #ikze - jakie? Czy nadal #bos #bossa jest najlepsze? Chcę inwestować w globalne akumulacyjne ETFy.
7. Bezpieczne, poparte gwarancjami konta maklerskie do inwestowania w globalne akumulacyjne ETFy, z których przynajmniej część jest poza Polską. Co powiecie na #xtb (polskie) #degiro (holenderskie) i Interactive Brokers (amerykańskie)? No i kluczowe pytanie - w które globalne akumulacyjne ETFy warto aktualnie zainwestować?
#pytanie #konto #konta #bank #bankowosc #banki #fundusze #etf #gielda #akcje
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
źródło: TheCapitalism_TVxSagepizza
Pobierzad6. tak bossa
w Liechtensteinie jest dobre oprocentowanie
gwarancje typowe europejskie (100k CHF), konto za darmo
https://willbe-invest.com/en/willbe/product/money-market-account
@ms93 Bardzo dobre oprocentowanie (przy czym 0.49% rocznej opłaty za konto), czy tu na pewno nie ma jakiegoś haczyka?
@kilobajt Revolut jest zarejestrowany jako pełnoprawny bank na Litwie i ma gwarancje
ale niżej w FAQ zrozumiałem tak, że rezydenci EU mogą mieć tam konto we Frankach. Natomiast nie wiem czy te informacje odnoszą się do całej apki czy tylko