Wpis z mikrobloga

Budze się codziennie i myślę, że chyba żadne sprawy związane z tragicznymi wydarzeniami zakończonymi śmiercią mnie tak nie oburzyły jak te 2, które jak w soczewce pokazują kompletny rozkład państwa i jego patologiczne mechanizmy. A co słyszeliśmy 8 lat temu? Że państwo powinno być silne, szczególnie silne wobec silnych, nie słabych.

Chodzi o sprawę kierowcy autobusu, który przejechał dziewczynę przy próbie napaści na niego oraz o sprawę tego Sebka, o którym możemy z niemal 100% pewnością powiedzieć, że swoją szaleńczą jazdą przyczynił się do spłonięcia 3-osobowej rodziny.

W pierwszej, człowieka, który w skrajnym stresie, po groźbach i próbie napaści na niego, w obawie o własne życie rozjechał niechcący patusiarę, która uczestniczyła w jakiś dzikich burdach, która do tego pomyliła ulicę z chodnikiem, DOSTAŁ 16 LAT. Więcej niż wielu zwyrodnialców i morderców, którzy pastwili się nad swoimi ofiarami. Człowiek, który nie powinien spędzić w więzieniu ani 1 dnia, spędzi tam 16 lat!! Dlatego, że bał się o swoje życie i dlatego, że jest zwykłym, szarym, kierowcą autobusu bez milionów na koncie, bez znajomości w prokuraturze i sądach.

W drugiej, gdzie mamy do czynienia z osobą, która wręcz od początku była przez służby chroniona i wybielana. Policja nie powiązywała 2 zniszczonych, dokładnie w tym samym czasie, obok siebie samochodów o to, że były uczestnikami tego samego zdarzenia. Od początku forsowano w prokuraturze opcję, że KIA sama zjechała w barierki i spłonęła. Nawet gdy sprawa stawała się bardzo medialna, Zero, który zwykle jest niezwykle radykalny w swoich działaniach i słowach, zachowywał niezwykłą wstrzemięźliwość. Dali gościowi kilka dni by pozałatwiał sprawy, porobił przelewy, spakował się i wypierd*** z kraju by dalej sobie żyć w luksusie smiejąc się zwykłym ludziom w twarz.

Brak mi słów na ten namokły karton. W prokuraturze i w policji powinny polecieć głowy od samego dołu do ministerstw, ale nie poleci nikt bo to namokły, skorumpowany karton.

#bmw #polskiedrogi #policja #wypadek #afera #polska #lodz
Syn_Tracza - Budze się codziennie i myślę, że chyba żadne sprawy związane z tragiczny...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
W pierwszej, człowieka, który w skrajnym stresie, po groźbach i próbie napaści na niego, w obawie o własne życie rozjechał niechcący patusiarę, która uczestniczyła w jakiś dzikich burdach


@Syn_Tracza: rozjechal dziewczyne ktora probowala powstrzymac bójkę. Nafurany tramadolem tak, że nie widzial co ma przed sobą.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza aaaa to, że kierowca autobusu był pod wpływem różnych substancji psychoaktywnych oraz miał historię agresywnych zachowań za kierownicą to już pominiesz? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Bardzo mi się podoba, że wykopki nagle bronią prowadzenia autobusu będąc naćpanym xDDd
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: oprócz opioidów w jego organiźmie zapomniałeś też o tym, że najpierw ten kierowca potrącił jednego z uczestników zdarzenia i dopiero wtedy pojawiła się agresja w jego stronę.

No ale chlip chlip biedny kierowca, wyrwał chwasta.
  • Odpowiedz
  • 3
rozjechal dziewczyne ktora probowala powstrzymac bójkę. Nafurany tramadolem tak, że nie widzial co ma przed sobą.

@slapdash:

przeraża mnie ilość psycholi na wykopie broniących kierowcę busa.

@rivers666:
@fuechsinn

aaaa to, że kierowca autobusu był pod wpływem różnych substancji psychoaktywnych oraz miał historię agresywnych zachowań za kierownicą to już pominiesz? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Bardzo mi się podoba, że wykopki nagle bronią prowadzenia autobusu będąc naćpanym xDDd
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza gdyby na ulicy nie było burdy to kierowca nie byłby naćpany? xDDDDDDD

Normalny typ by nie podjeżdżał i nie popychał ludzi na jezdni autem. Nikt nie zwracał uwagi na autobus, dopóki nie zaczął się #!$%@?ć w ludzi.

Więcej fikołków zrób
  • Odpowiedz
przypomnę ze za czasów PO ważny świadek powiesił się w celi to minister sprawiedliwości podał się do dymisji


@Grandek: to niezła pamięć złotej rybki, podał się do dymisji gdy zginął TRZECI ważny świadek, który miał być chroniony przez paru policjantów naraz, przez cala dobę, świadek sam wcześniej mówił że zostanie zabity podczas przeniesienia do innego więzienia.
To był też ostatni świadek w sprawie w której nikogo nie ukarano (zabójstwo Olewnika)
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: kierowca autobusu widząc osoby na ulicy:

1 - nie zatrzymał się w bezpiecznej odległości, bo widział sytuacje już z około 50 metrów
2 - ominął przystanek na którym powinien się był zatrzymać 20m przed bójką
3 - nie wykorzystał dwóch wolnych pasów ruchu obok osób na ulicy żeby odjechać bezpiecznie z miejsca zdarzenia
4 - celowo podjechał do osób na ulicy, zatrzymał się, zatrąbił a gdy został zignorowany celowo potrącił
  • Odpowiedz
rozjechał niechcący patusiarę


@Syn_Tracza: zaraz po tym jak CELOWO wjechał w grupę ludzi próbując autobusem rozgonić bójkę... Jak się bał patusów to mógł się zatrzymać 100m od przystanku. Pasażerowie też by mu za to podziękowali.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: naćpany kierowca autobusu wjeżdża w ludzi którzy stoją przed nim, nie próbuje ich w żaden sposób omijać, nie rozważa żadnych innych opcji tylko wpier**la się w nich i ciągnie 19 latke przez kilkadziesiąt metrów pod autobusem jako niewinny? Ja wiem ze wykopki są zje*!%ne ale serio, nie rób z siebie debila.
  • Odpowiedz