Wpis z mikrobloga

Budze się codziennie i myślę, że chyba żadne sprawy związane z tragicznymi wydarzeniami zakończonymi śmiercią mnie tak nie oburzyły jak te 2, które jak w soczewce pokazują kompletny rozkład państwa i jego patologiczne mechanizmy. A co słyszeliśmy 8 lat temu? Że państwo powinno być silne, szczególnie silne wobec silnych, nie słabych.

Chodzi o sprawę kierowcy autobusu, który przejechał dziewczynę przy próbie napaści na niego oraz o sprawę tego Sebka, o którym możemy z niemal 100% pewnością powiedzieć, że swoją szaleńczą jazdą przyczynił się do spłonięcia 3-osobowej rodziny.

W pierwszej, człowieka, który w skrajnym stresie, po groźbach i próbie napaści na niego, w obawie o własne życie rozjechał niechcący patusiarę, która uczestniczyła w jakiś dzikich burdach, która do tego pomyliła ulicę z chodnikiem, DOSTAŁ 16 LAT. Więcej niż wielu zwyrodnialców i morderców, którzy pastwili się nad swoimi ofiarami. Człowiek, który nie powinien spędzić w więzieniu ani 1 dnia, spędzi tam 16 lat!! Dlatego, że bał się o swoje życie i dlatego, że jest zwykłym, szarym, kierowcą autobusu bez milionów na koncie, bez znajomości w prokuraturze i sądach.

W drugiej, gdzie mamy do czynienia z osobą, która wręcz od początku była przez służby chroniona i wybielana. Policja nie powiązywała 2 zniszczonych, dokładnie w tym samym czasie, obok siebie samochodów o to, że były uczestnikami tego samego zdarzenia. Od początku forsowano w prokuraturze opcję, że KIA sama zjechała w barierki i spłonęła. Nawet gdy sprawa stawała się bardzo medialna, Zero, który zwykle jest niezwykle radykalny w swoich działaniach i słowach, zachowywał niezwykłą wstrzemięźliwość. Dali gościowi kilka dni by pozałatwiał sprawy, porobił przelewy, spakował się i wypierd*** z kraju by dalej sobie żyć w luksusie smiejąc się zwykłym ludziom w twarz.

Brak mi słów na ten namokły karton. W prokuraturze i w policji powinny polecieć głowy od samego dołu do ministerstw, ale nie poleci nikt bo to namokły, skorumpowany karton.

#bmw #polskiedrogi #policja #wypadek #afera #polska #lodz
Pobierz Syn_Tracza - Budze się codziennie i myślę, że chyba żadne sprawy związane z tragiczny...
źródło: maxresdefault
  • 55
@Syn_Tracza: Sorry, może się czepiam, ale wstawianie zdjęcia Stonogi, pod postem krytykującym Sebka zabójcę, jest co najmniej nie na miejscu. Stonoga to taki sam zjeb drogowy morderca, który nie potrafi odróżnić publicznej drogi od toru. Mega mnie #!$%@? gratyfikacja tego człowieka i przymykanie oka na bandytów drogowych
problem jest taki, że twoja obrona kierowcy autobusu to trochę jak próba obrony typa z BMW. No bo co oni robili ja ulicy? Nie powinni się tam znaleźć i to niby usprawiedliwia stan kierowcy i jego działania, które doprowadziły do tragedii. Podobnie bronią gościa z BMW - czemu Kia jechała lewym pasem? Nie powinno jej tam być i to usprawiedliwia niby typa z BMW i jego niebezpieczna jazdę...


Nie widzisz podobieństwa? W
@Syn_Tracza ja #!$%@?. Zawodowy kierowca, po testach psychologicznych, uprawnieniach do przewozu osób postanawia przegonić przy użyciu autobusu bijace się patolstwo. Jak tego można bronić? Innym razem mogłoby mu się nie spodobać że ktoś na czerwonym przechodzi.
Żyjemy jeszcze w państwie prawa (#!$%@?, ale jednak) i zabawa w sędziego Dredda tu nie przejdzie tak łatwo.
Żyjemy jeszcze w państwie prawa


@Wycu91: Nie żyjemy w państwie prawa. Żyjemy w państwie gdzie z jednej strony możesz wysadzić komendę granatnikiem i nie ponieśc żadnych konsekwencji a z drugiej pójśc siedzieć na wiele, wiele lat gdy w panice przed utratą zdrowia i życia potrąciłes urządzających sobie na ulicy burdy bandytów.
@Wycu91: Śmieszne jest przyznawanie racji sądowi, który wydając wyrok stwierdził, że kierowca chciał z całą premedytacją zabić pierwszą poszkodowaną (która nie miała nawet zadrapania) zwalniając do prędkości poniżej 10km/h i lekko ją szturchając bokiem autobusu. Jakbym chciał zabić kogoś pojazdem to bym tak zrobił, przecież to logiczne. Mam nadzieję, że będa się odwoływać aż do Strasburga bo w Polsce odbywa się parodia sądownictwa.
@Syn_Tracza:

no to masz przykład, gdzie pani prezydent Łodzi z PO została skazana prawomocnym wyrokiem i śmieje się ludziom w twarz będąc prezydentem miasta :D


@domsky: Ta pani nikomu krzywdy nie zrobiła. Ten człowiek zabił 3 osoby więc porównanie możesz sobie włożyć w pewne ciemne miejce

Jasne, jasne :D widać, że myślisz tylko ze swojego punktu widzenia i więcej nie dotrze. Mało masz przykładów gdzie bez prawka, przeglądu, po pijaku,
@domsky: Ale ja pisałem o pani prezydent łodzi, która porównałeś do wielokrotnego zabójcy, podczas gdy ona nie zrobiła nikomu krzywdy. tzreba mieć skrzywiony mózg by w ogóle takie porównanie do głupiego łba przyszło.
Człowiek, który nie powinien spędzić w więzieniu ani 1 dnia, spędzi tam 16 lat!!


@Syn_Tracza: Z tym się nie zgodzę. Przekroczył obronne konieczną, lecz 16 lat to kpina.
@Syn_Tracza: piszesz bzdury bo takie tematy typu bogaty tatuś chroni synka bo narozrabiał zdarzają sie w każdym kraju i nie ma co z tego powodu mówić o „kartonowości” tego kraju
Z kierowcą autobusu jedt jeszcze gorzej bo nawet nie znasz faktów tylko na siłe chcesz napluć na wymiar sprawiedliwości. Gość dostał taki wyrok bo mu #!$%@?ło i wjechał w tych ludzi zamiast stać sobie spokojnie. Zobaczył że sie biją na ulicy