Wpis z mikrobloga

@BoskiPrototyp: No to jeżeli wiesz, że #!$%@? się odżywiasz, to może coś z tym zrób? W większości przypadków problem z ciśnieniem, to brak elastyczności żył, które zazwyczaj się traci od #!$%@? żarcia. Dla mnie by było wstydem mieć 36 lat i już łykać tabletki na ciśnienie. Co będzie za kilka lat, zawał? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raz miałem podopiecznego który miał podobny problem, ale ważył 136kg w
No to jeżeli wiesz, że #!$%@? się odżywiasz, to może coś z tym zrób? W większości przypadków problem z ciśnieniem, to brak elastyczności żył, które zazwyczaj się traci od #!$%@? żarcia. Dla mnie by było wstydem mieć 36 lat i już łykać tabletki na ciśnienie. Co będzie za kilka lat, zawał? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raz miałem podopiecznego który miał podobny problem, ale ważył 136kg w wieku 23
spoko... wziąłem się za siebie i dlatego tabsy lykam. Zmieniłem też dietę. Jak to się mówi mądry człowiek po szkodzie.


@BoskiPrototyp: No i mega szanuję, bo każda próba poprawienia siebie jest na wagę złota. Nawet jeśli to ma tylko poprawić twoje parametry
@jamajskikanion: Już mało mnie to obchodzi, bo 80% ludzi na tym portalu to śmieszki które nawet nie potrafią przeczytać czegoś ze zrozumieniem - Ty jesteś kolejnym tego przykładem. Już się nie będę wypowiadać na tym portalu na żadne poważne tematy. Od dzisiaj lecę takim samym schematem jak Wy. Tyle ode mnie. Pozdrawiam cieplutko :)