Wpis z mikrobloga

@BoskiPrototyp Ja miałem jakiś czas temu nadciśnienie przez przetrenowanie i brak odpoczynku. Lekarz mnie nastraszył że do końca życia tabletki będę brał. Zrobiłem kompleksowe badania, zmieniłem trening - zamiast machania żelastwem kardio i trening własnym ciężarem i ciśnienie wrzucili do normy. Już kilka lat i mam książkowe.
dalbym dwa plusy jakbym mógł


@slapdash: Na żywo to pewnie pento byś mu jeszcze przytulił :D

leć na sfd byczq


@slapdash: No i kolejny który komentuje a nie czyta uważnie. Ja #!$%@?, ilu Was jeszcze? Nigdy w życiu nie rejestrowałem się na forach typu sfd, pisałem o tym wcześniej ale po #!$%@? czytać jak można #!$%@?ć posta dla atencji, byczq ( )
@BoskiPrototyp: ja brałem tabsy na nadciśnienie w wieku 27 lat, ale tylko przez bodajże pół roku, później ciśnienie się uspokoiło, krwotoki z nosa ustały no i trochę schudłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mimo wszystko nadal ciśnienie mam wysokie, średnio tak 130/80, przy czym jeszcze w wieku 21 lat potrafiłem mieć po kawie i powrocie z pracy rowerem 98/58 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Logytaze: Mega szanuję, bo jedyny się tutaj wypowiedziałeś w sposób logiczny i sensowny. Reszta, to jakieś #!$%@? śmieszki które nawet mają problem by zrozumieć co przeczytali (o ile w ogóle przeczytali). No ale czego się spodziewać po "ludziach" na takim portalu ¯\(ツ)/¯
ale cię wyjaśnił @bojackHorsemanPatataj


Wyjaśnił i zgasił jak pęta, odłącz internet na tydzień żeby dojść do siebie xD


@DzonySiara: Twoje zdanie mnie nie interesuje, wiesz byczq? Zapewne reprezentujesz taki sam poziom jak 80% ludzi na tym portalu którzy mają problem z czytaniem, więc Twój komentarz mnie wcale nie dziwi. A rozkazywać, to sobie możesz rodzicom :)