Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@cleopatre: kurcze współczuje ci tych złych doświadczeń z mężczyznami. Sama też byłam ofiarą molestowania i rozumiem twój ból. Momentami nienawidziłam mężczyzn i byłam w głowie "wojującą feministką" jednak na szczęście z tego wyszłam dzięki terapii, rozmowie z moim tatą i chłopakiem. Zaakceptowanie że takie wydarzenia się dzieją i będą dziać jest trudne jednak po tym zyskujesz pewną możliwość kontroli sytuacji. Przytulam i życzę powodzenia w żyćku ( ͟ʖ
@cleopatre: czyli zamiast być kimś to dołączysz do tej nędznej rzeszy ludzi która zamiast wybić się z gówna nienawiści płciowej woli w nim twac, publicznie rozsiewając ta nienawiść, jestem mężczyzną nic Ci nie zrobiłem a Ty pojawiasz się i na mnie plujesz?
Masz Ty rozum i godność człowieka wogole?
Odrobinę kultury to już Twoje wielkie ego nie pomieści? Zmień się lub milcz bo nic nie jest wart człowiek bez rozumu,kultury i
On mógł nie mieć ochoty na seks, ja musiałam zawsze. Ja nie mogłam pić, palić, przeklnąć, pokazać kawałka ciała, bo wielkiemu panu się to nie podoba. No i można taką traktować jak własność, bo nigdy nie odejdzie od bohatera.


@cleopatre: No ale niestety sama sobie takiego wybrałaś, jak to jest że znam wiele osób którzy traktują swoje kobiety z szacunkiem, ale dziwny przypadkiem nikt z nich nie jest sebastianem 1,9m ani
@cleopatre: współczuję historii, wcale nie jest to twoja wina, weź na czarno tych typów i tyle.

Natomiast co do lpg, to nie jest to żaden dowód, bo na traumy każdy reaguje inaczej zależnie od swojego usposobienia, genów, wychowania, doświadczeń i społeczeństwa. Są ludzie, którzy byli molestowani, którzy sami stają się pedofilami, a są tacy, którzy przysięgają sobie walkę z pedofilami. To jest bardzo skomplikowane. Są faceci, który dojdą tylko z ręką
jakoby właśnie orientacja seksualna to przejaw mody, chęci wyróżnienia się


@cleopatre: taki zarzut to pada raczej w kierunku osób trans czy może bardziej niebinarnych których teraz jest wysyp, głównie dlatego, że mają vibe subkultury, te same zachowania, podobny styl, zabawa z wymyślaniem miliona zaimków, itp. Dla osób które pamiętają subkulturę emo to osoby niebinarne są takim emo v2. Podobnego zarzutu wobec orientacji seksualnej nie słyszałem
@cleopatre: klasyczny przykład jak nieprzepracowane traumy zaburzają postrzeganie rzeczywistości. Niczym się to nie różni od sytuacji gdzie jakiś gość niszczy związek a ona po rozstaniu twierdzi ze każdy facet to świnia.
Polecam iść na terapie dla własnego dobra, bo nie musisz czuć pociągu do mężczyzn, ale jak myśląc o nas masz same negatywne skojarzenia to jest sporo pracy do zrobienia.