Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego w tym kraju tak ciężko poznać kobietę?! Ja rozumiem, że wiek robi swoje bo trzeba się ograniczać do #tinder i szukać głównie w pracy ale żeby aż tak było źle? Jestem normalny, staram się dbać o zdrowię więc ćwiczę. Pracę mam ogarniętą i nie narzekam. Nie jestem typem ponuraka ale też nie jestem infantylny. Mam jakieś swoje hobby i marzenia, któe powoli realizuje. Nie jestem napaleńcem, nie narzucam się i nie spermie. Mało pije, nie pale, nie biorę narkotyków. Czy na prawdę to za mało by kogokolwiek poznać? Umiem gadać z ludźmi przecież, w pracy szybko nawiązuje kontakty ale tam już wszystko zajęte. Zostały te głupie apki, na których albo nie ma nic albo jest i zaraz znika bez powodu albo nie odpowiada. Jak to możliwe? Największe patologie potrafią sobie kogoś znaleźć i jeszcze robić dzieci na potęgę a ja ogarnięty nie mogę. To kogo wolą kobiety? Gdyby mi się przytrafił związek to przecież chciałbym żeby to była wspólna droga przez coś fajnego, gdzie oboje otrzymujemy od siebie wsparcie, rozmawiamy o problemach i realizujemy się oboje, spełniamy marzenia, oboje się napędzamy żeby iść dalej. Na prawdę kobiety mają to w dupie? A może zacznę być chamem i pijaczkiem który kompletnie nie szanuje kobiety? Chodzić w dresach, patrzeć spode łba i wyzywać? Wtedy to będzie atrakcyjne hm?

#zalesie #przemyslenia #przegryw #blackpill #zwiazki #relacje #tinder #podrywajzwykopem #milosc #redpill #tfwnogf #samotnosc #feels #depresja #hipergamia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego w tym kraju tak ciężko poznać kobiet...

źródło: comment_16720988052thftvYSWKvBVWgk7leqDF

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mówisz że w pracy zajęte, pozostaje tinder. Tinder dla większości mężczyzn to jest gówno, wniosek jest taki że nie poznajesz żadnych kobiet. Nie ma więc co się dziwić że masz z tym problem
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: w sumie to dałbyś radę znaleźć karynę lub menelicę, ale kto chciałby być z kimś takim xD znam ten uczuć bo sam przez to przechodziłem. Trzeba mieć farta, możliwe że miejsce zamieszkania dużo robi

Jakby to powiedział pudzian. Normalny chłop, dobry chłop, czy jakoś tak
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: NATURA JEST TAKA ZE CHŁOPY MUSZĄ MASOWO PODBIJAĆ I ATAKOWAC DO KOBIET,
A KOBIETY MUSZA MASOWO TE ZALOTY ODRZUCAĆ.

Jak nie masz 100-500 podejść w swoim życiu na żywo to czego oczekujesz?

Ja poruchałem 7 milfow ale na 200 podejść miałem 1 sukces.

Ładna atrakcyjna miła kobieta ma około 5-30 podejść, zalotów na tydzień. Tak wiem bo nieraz rozmawiałem z tymi bardziej szczerymi po dłuższym okresie czasu.

A ty szukasz
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: niekoniecznie to musi być prawda, ona ci kit mogła śmiało wcisnąć. Nikt nie podbija, nie widziałem ani razu w życiu takiej sytuacji na ulicy, ani sam nie mam do tego śmiałości. To raczej jakaś marginalna sytuacja w Polsce
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Bez urazy, ale dla kobiet jesteś zwyczajnie nudny. "Jestem normalny, staram się dbać o zdrowie,. Mało pije, nie pale, nie biorę narkotyków. Gdyby mi się przytrafił związek to przecież chciałbym żeby to była wspólna droga przez coś fajnego, gdzie oboje otrzymujemy od siebie wsparcie, rozmawiamy o problemach i realizujemy się oboje, spełniamy marzenia, oboje się napędzamy żeby iść dalej" itd.
Poznawanie kobiet to nie jest konkurs na najgrzeczniejszego chłopca na
  • Odpowiedz
Pozuj na bad boya, kup bukiet róż i dawaj je na ulicy panienkom, które Ci się podobają i zapraszaj na kawę. Ubierz się w markowe ciuchy z wielkim logo(to zawsze działa na kobiety).


@zonecom: xD Cały Twój komentarz brzmi, jakbyś miał doświadczenie wyłącznie z zaburzonymi karynami, które lecą na patusów.
  • Odpowiedz
@dzikop jako różowa z tych sporo/10 - podbijają (na szczęście bez róż XD) ale racja, poza PL więcej niż tutaj

@mirko_anonim cechy które podajesz to jest taki base level, a nie argumenty za tym żeby z kimś być ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: Masowe podbijanie i masowe odrzucenia zalotów to gwarantowane zniszczenie psychiki mężczyzny. Kto normalnie wykonuje 100-500 podejść? Gdzie taką ilość kobiet można poznać i jak bardzo trzeba być obrotnym?
  • Odpowiedz
@zonecom: Redpillowy cope. Kobiety nie szukają agresji.

One co najwyżej tę agresję usprawiedliwiają, gdy facet jest grubo powyżej przeciętnej.

Ale to nie zmienia podstawowego faktu, że na graniu bad boya faceci się tylko ośmieszają.
  • Odpowiedz
Dlaczego w tym kraju tak ciężko poznać kobietę?! Ja rozumiem, że wiek robi swoje bo trzeba się ograniczać do #tinder i szukać głównie w pracy ale żeby aż tak było źle?


@mirko_anonim: ale to serio jest kwestia Polski i polskich ksiezniczek xD
Ma codzien w Kanadzie nie mam jakiegos wiekszego problemu. Wielkich sukcesow tez nie, ale jak juz cos tego to nie patrza na mnie jak na kawalek gowna z obrazona
  • Odpowiedz