Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do kolegow mirkow, jaki jest pewny i dyskretny sposob na wypytanie rozowych czy mialy hindusa/paki/mokebe w przeszlosci? Nie chce byc tym "nice guy bankomatem" co trafi na p0lke po przejsciach. Zaraz ktos odpowie "nie wychodz z piwnicy to nie spotkasz hehehe". Ale wlasnie ja mam powodzenie na #tinder a nie chce trafic na takie #p0lki po przejsciach. A szczegolnie nie chce sie zastanawiac czy moj mikrus 17cm jest wysmiewany w glowie rozowej bo miala 30cm bulla przede mna.

Z 4-5 lat temu nie bylo z tym takiego problemu ale teraz to jest istna plaga. We #wroclaw to widze i slysze Ukraincow lub hindusow, pakistanczykow, azjatow, mokebe itd. Mam wrazenie ze szansa ze trafie na Polke co miala kolorowego przede mna kazdego dnia coraz bardziej rosnie.

#zwiazki #pytanie #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #mokebe



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do kolegow mirkow, jaki jest pewny i ...

źródło: aca943c57c4b3d132bf8432587abe2e29802917ccaf89eeeeb44095d56989f55

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Zawsze miałem taką zasadę na tinderku, jak któraś ma profil zrobiony na 'podróżniczkę', a takich sporo to po prostu nawet nie zaczynam - szkoda zachodu. Aż pewnego razu trafiłem na taką właśnie podróżniczkę, panią doktor 25lvl, świeżo po studiach, gadamy coś tam z dzień, dwa, wygląda na ogarniętą, po jakimś czasie przechodzimy na msg, po czym patrzę na profil na fb, a tam koleżanka ją oznaczyła w jakimś zdjęciu 7-8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
Jeśli chodzi o aplikację randkową to napisanie wprost, że rożowych po nie-białych nie akceptujesz nie jest głupim pomysłem i dobrym trollingiem zarazem, już widzę to prucie się co niektórych fanek people of color.
  • Odpowiedz
moj mikrus 17cm jest wysmiewany w glowie rozowej bo miala 30cm bulla przede mna.


@mirko_anonim: jak powiedzieć, że masz małego siura, nie mówiąc, że masz małego siura xD

Jakbyś miał chociaż blisko średniej to byś się tym nie przejmował, opie bajkopisarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim w Polsce nie jest tak jak na zachodzie. Prawie wszystkie Polki spotykane na ulicy sa w związkach z Polakami. Baby ktore sa po "przejściach" z takim to wyjątkowo niewielki odsetek - są to głownie julki z iq ziemniaka które na dodatek chwalą sie tym w necie - wiec nie masz sie czego obawiać bo szansa że na taka trafisz jest znikoma. Rozsądne Polki nie zadają sie z ciapatymi w przeciwieństwie do
  • Odpowiedz