Wpis z mikrobloga

Ogólnie jestem przerażony tym wypadkiem na A1 i mega fajnie, że na wykopie ludzie chcą sprawiedliwości, za to co spotkało tą rodzine, różne wypadki widziałem i po prostu klikam, oglądam i zamykam ale tutaj jakoś to siedzi we mnie i cały czas sprawdzam jakieś nowe info. Na yt bandyci drogowi jest wstawiony gif z przybliżenia kamerki z auta jadącego z naprzeciwka, spowolniłem to trochę i zobaczcie jak dość dobrze wygląda moment uderzenia. BMW uderza w Kia po czym ta leci w prawo na barierki i obraca się jak to zwykle bywa np. zobaczcie ten filmik: Link ta sama zasada, ale podczas uderzenia BMW również się obraca widoczne są czerwone światła stopu i w tym momencie BMW oraz KIA są skierowanie do siebie przodem z tym że bmw przeciwnie do kierunku jazdy, widać jak swiatła kia oświetlają bmw po obrocie. Jeszcze ktoś wrzucił ślady hamowania
ślady hamowania i chyba najgorsze w tym wszystkim jest to, że ten wykolejeniec nie hamował tam gdzie jest strzałka w strone napisu BMW widać delikatne ślady opon i tor poślizgu KIA w stronę barierek, przed tymi śladami nie było żadnego hamowania ze strony BMW, gość w nich wjechał jak taran, jeszcze brałem pod uwagę scenariusz, że może ta KIA puszczając kierunek już zjeżdzał na prawy pas a typ z BMW w tym czasie go chciał minąć z prawej strony ale nie ma takiej opcji bo widać na zdjęciach zmasakrowany lewy tylni bok kijanki. Jeżdżę sporo po eskach i autostradach i widzę co ludzie odwalają na drogach ale takie przypadki jak ten to jest coś niewyobrażalnego dla mnie, to jest chyba najtragiczniejszy wypadek jaki widziałem i pomyśleć, że to mógłby być ktoś z nas z rodzina, to jakaś masakra, dodatkowo tak niefortunnie się stało że ta ilośc iskier od barierek zapaliła paliwo co jeszcze spotęgowało tragizm tego wypadku. Ciekaw jestem jak to się dalej potoczy ale jak słyszę, "z niewiadomych przyczyn kia wjechała w barierki" to się krew gotuje w żyłach.

#bmw #kia #policja #wypadek #csiwykop #polskiedrogi #bandycidrogowi #a1
plottwist - Ogólnie jestem przerażony tym wypadkiem na A1 i mega fajnie, że na wykopi...

źródło: ezgif.com-gif-maker

Pobierz
  • 176
W sumie nie wiem kto jest bardziej winny w tej sytuacji.


@szszszszszszsz: Sam piszesz, że kierowca Kii nie ogarnia - to jeszcze dopowiedz dlaczego nie ogarnia? Bo za szybko się to dzieje: ktoś go pogania światłami, to decyduje się zmienić pas, uciec mu, ustąpić, ale okazuje się, że mrugający jest szybszy niż jego własne mruganie i jest już od prawej. Ja tam nie mam wątpliwości, kto spowodował to zamieszanie i skołował
Jedyna sprawiedliwość, na jaką mogą liczyć zwykli ludzie na tym świecie, to fakt, że każdy kiedyś umrze. Jedni wcześniej, inni później, ale wszyscy skończą w piachu. Wielki, mały, głupi, mądry. I tych morderców, co przez układy i znajomości czują się panami świata, też to czeka i przed tym nie uciekną.
@pigwa3: Zgadzam się, ale wystarczyło (jeśli moja interpretacja jest poprawna), żeby kierowca Kiji nic nie robił. W takim razie na pewno za wypadek nie odpowiada tylko kierowca BMW. No i nie możesz uciec, ustępować jeśli nie wiesz czy masz wolny pas po prawej stronie. Jadąc autostradą staram się praktycznie ciągle zerkać w lusterka, żeby mieć świadomość co się dzieje dookoła. Jak będąc poganianym światłami odruchowo wbijasz prawy migacz i natychmiast zjeżdżasz
@plottwist: no ja sie #!$%@? nie dziwie, ze w tym kraju drogowych frustratow wyprzedzajace sie ciezarowki byly taka zakala xD a mialo byc tak super zajebsicie i plynnie na drogach bez wyscigow sloni. no ale #!$%@? nie, to jest polski bantustan, tutaj kolesie musza #!$%@? 300 na godzine i nie bedziesz mu #!$%@? zamulal 120 na lewym xD
co spotkało tą rodzine

@plottwist: tę rodzinę, nieuku patentowany!

Na yt bandyci drogowi jest wstawiony gif

@plottwist: Na YT „Bandyci Drogowi opublikowano GIF-a

w strone napisu

@plottwist: w stronę, nieuku.

może ta KIA puszczając kierunek już zjeżdzał na prawy pas

@plottwist: Ta KIA zjeżdżał, nieuku?

że może ta KIA puszczając kierunek już zjeżdzał na prawy pas
najgorsze w tym wszystkim jest to, że ten wykolejeniec nie hamował tam gdzie jest strzałka w strone napisu BMW


@plottwist: a na tym nagraniu widać że jednak hamował, tyle są warte wasze ekspertyzy na podstawie zdjęć
Mamoniowa - >najgorsze w tym wszystkim jest to, że ten wykolejeniec nie hamował tam g...
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

powinien uderzyć całą siłą w pedał hamulca wtedy koła mogą zostawić ślad na jezdni, bo się chwilowo zablokują


@plottwist: to jest nowoczesny samochód, a nie jakieś stare gówno gdzie pierwszy raz wprowadzili ABS i nie był jeszcze dopracowany. Zablokowanie kół w takim aucie przy takich prędkościach to byłoby zbyt duże ryzyko wypadku przy byle sytuacji podbramkowej.
@CREATE_USER: luźna dyskusja, od tego jest ten portal. Tak to trochę wygląda, możliwe że przez to ze nagranie jest z przeciwnego kierunku ruchu. Zaraz znajdą się nagrania i z innej perspektywy a na pewno ktoś przeliczy prędkość bejcy bo i nagrania są dla tego pasa ruchu na którym jest wypadek. A przynajmniej poszczególne klatki.
Ciekaw jestem jak to się dalej potoczy ale jak słyszę, "z niewiadomych przyczyn kia wjechała w barierki" to się krew gotuje w żyłach.


@plottwist: pani prokurator juz sie wczoraj wypowiedziala ze bmw PRAWDOPODOBNIE ZAHACZYŁO o kie. ale oni nie wiedza bo nikt sie nie zglosil z filmem. wszyscy inni widza co sie stalo tylko nie prokuratura, a biegly na wydanie opinii bedzie potrzebowal miesiecy (!!). na usta cisnie sie tylko #!$%@?,
@plottwist: Mnie w tej sprawie najbardziej brzydzi sam fakt, że te wieprze twierdzą, że filmik z neta to nie dowód.
Wiadomo, po co chcą znaleźć tych, co nagrali - zniszczyć dowody i narobić im problemów za nagłośnienie tego.
To jest obrzydliwe, jak homo sovieticus potrafi zabić człowieka i jeszcze się wić jak szuja, aby za to nie odpowiedzieć. Brak jakiegokolwiek ludzkiego odruchu, sumienia. Tacy zwyrodnialcy zasługują tylko na dożywocie albo kurację