Wpis z mikrobloga

Ogólnie jestem przerażony tym wypadkiem na A1 i mega fajnie, że na wykopie ludzie chcą sprawiedliwości, za to co spotkało tą rodzine, różne wypadki widziałem i po prostu klikam, oglądam i zamykam ale tutaj jakoś to siedzi we mnie i cały czas sprawdzam jakieś nowe info. Na yt bandyci drogowi jest wstawiony gif z przybliżenia kamerki z auta jadącego z naprzeciwka, spowolniłem to trochę i zobaczcie jak dość dobrze wygląda moment uderzenia. BMW uderza w Kia po czym ta leci w prawo na barierki i obraca się jak to zwykle bywa np. zobaczcie ten filmik: Link ta sama zasada, ale podczas uderzenia BMW również się obraca widoczne są czerwone światła stopu i w tym momencie BMW oraz KIA są skierowanie do siebie przodem z tym że bmw przeciwnie do kierunku jazdy, widać jak swiatła kia oświetlają bmw po obrocie. Jeszcze ktoś wrzucił ślady hamowania
ślady hamowania i chyba najgorsze w tym wszystkim jest to, że ten wykolejeniec nie hamował tam gdzie jest strzałka w strone napisu BMW widać delikatne ślady opon i tor poślizgu KIA w stronę barierek, przed tymi śladami nie było żadnego hamowania ze strony BMW, gość w nich wjechał jak taran, jeszcze brałem pod uwagę scenariusz, że może ta KIA puszczając kierunek już zjeżdzał na prawy pas a typ z BMW w tym czasie go chciał minąć z prawej strony ale nie ma takiej opcji bo widać na zdjęciach zmasakrowany lewy tylni bok kijanki. Jeżdżę sporo po eskach i autostradach i widzę co ludzie odwalają na drogach ale takie przypadki jak ten to jest coś niewyobrażalnego dla mnie, to jest chyba najtragiczniejszy wypadek jaki widziałem i pomyśleć, że to mógłby być ktoś z nas z rodzina, to jakaś masakra, dodatkowo tak niefortunnie się stało że ta ilośc iskier od barierek zapaliła paliwo co jeszcze spotęgowało tragizm tego wypadku. Ciekaw jestem jak to się dalej potoczy ale jak słyszę, "z niewiadomych przyczyn kia wjechała w barierki" to się krew gotuje w żyłach.

#bmw #kia #policja #wypadek #csiwykop #polskiedrogi #bandycidrogowi #a1
plottwist - Ogólnie jestem przerażony tym wypadkiem na A1 i mega fajnie, że na wykopi...

źródło: ezgif.com-gif-maker

Pobierz
  • 176
  • Odpowiedz
Ja wiem że to może zabrzmieć dziwnie, ale na cale moje 25-letnie doświadczenie jako kierowcy, jeśli ktoś coś odpierdzielał na drodze to niestety było to właśnie BMW. Tu są potrzebne chyba jakieś psychotesty dla ludzi którzy kupują auta tej marki.
  • Odpowiedz
Mnie przeraża to, że jadę z rodziną.... dzieci, żona. Nigdy nie szarżuję. Jeżdżę dobrze (tak myślę) - zawsze staram się na drogach szybkiego ruchu nie być kołkiem i robię miejsce tym co chcą szybciej. Przeraża mnie to, że przez takich bałwanów kiedyś nie dojedziemy w całości ;( Państwo powinno być ekstremalnie surowe dla takich przypadków.
  • Odpowiedz
  • 1
@plottwist e tam wina kia, było kupić droższe auto to by przeżyli a nie pewnie jakeis gówno kilkuletnie ( ͡ ͜ʖ ͡), albo było jechać tirem to by przeżyli, szkoda że nie przewidzieli jakiegoś idioty co nie umie hamować, definitywnie ich wina
  • Odpowiedz
I pomyslec kurła że jakby nagrywajacy jechal 1km/h szybciej to wypadek wydarzylby sie juz za pojazdem albo z boku i nikt by nie wiedzial jak to dokladnie bylo. Mysle ze kamerke mogla miec kijanka ale wiadomo nic z karty SD nie zostalo ale BMW mysle ze tez mial, pytanie czy byl na tyle "na chodzie" po wypadku ze wyjal karte i ja wywalil czy jednak policja ma wszystko u siebie (gdzie nagranie
  • Odpowiedz
@ChciwyASasin: Jak przejedziesz na czerwonym świetle i ktoś cię sfilmuje to dostajesz mandat i wtedy jest to dowód. Jak zabijesz trzy osoby na ekspresówce wtedy filmiki z kamerek to nie jest dowód.
  • Odpowiedz
@szszszszszszsz: I jakim cudem w takim przypadku BMW ma #!$%@? prawy przód, skoro KIA mu zajechała z lewej strony? KIA się teleportowała w ułamku sekundy o 2 pasy? Typ leciał cały czas skrajnie lewym i #!$%@?ł w auto które nie zdążyło zjechać.
  • Odpowiedz