Wpis z mikrobloga

@Herubin to się patrz na żonę, a nie na obce dupy. Skad wiesz jak są ubrane? Nie patrz się i tyle jak ci przeszkadza.

Sranie się bo ktoś się ubiera tak jak mi się nie podoba. Czy ty jesteś normalny? Kto ci każe patrzeć się na te laski? Jakiś jesteś niewyżyty, że musisz? Żona nie daje?

Na plażę też nie chodzisz żeby dupy czasem nie zobaczyć czy na basen?

Za księdzem też
@xPekka: W tej pierwszej opcji to ja często widzę, że laski sobie normalnie śmigają po mieście tak ubrane. W sensie że idą na jakiś meeting z koleżankami czy coś, a nie że biegają czy ćwiczą xd
@xPekka: u mnie na siłce to normalnie się ubierają, dresy, leginsy, zwykły t-shirt, ale jest kilka takich co mają te seksi krótkie ubranka i rozpuszczone włosy, no ale to jest mały procent. Ogólnie widać która laska przyszła ćwiczyć a która na polowanie na pytona.
@xPekka: niektóre kobiety malują się też w domu. Na pewno chcą się też podobać sobie czy innym, zarówno mężczyznom, jak i kobietom. To naturalne.
Ale to serio tylko jeden z powodów. Jest jeszcze wygoda, praktyczność, przeznaczenie, osobiste preferencje, gusta etc.
Z podobnych pobudek wielu facetów ćwiczy np. w koszulkach bez rękawów, a do zdjęć podwijają spodenki, żeby pokazać umięśnione nogi etc.
Problem pojawia się wtedy, kiedy ktoś odbiera to w tak
@Sylwester_Zwalon: nie odklejaj się. Tank-topy są po to żebyś mógł dokładnie widzieć jak pracuje dany mięsień. Nikt nie zakłada tank-topa żeby szpanować przed duperami bo od tego są lepsze ubrania. Dopasowana koszulka termoaktywna lepiej podkreśla sylwetkę jeśli już chcesz ubierać się żeby szpanować przed dupami, a faceci ćwiczący w domu przed lustrem założą dokładnie to samo co na siłowni. To nie jest tak że na siłce jest tank-top a w domu
@StdPtr mordo, mordowni z mordeczkami już nie ma.
Nie będzie już nigdy złotych rad i rozkmin czy można jeść pasze dla świń, albo czy można pić na cyklu... Ten klimat już nigdy nie wroci ;(

Pozostały same sieciowki na multisporcie z bananami
@Pandzior: Gość w tych filmikach nie udaje mądrego, czy poważnego i jest to oczywista satyra. Dziki trener to reprezentant chłopskiego rozumu. Gdzie tutaj widzisz podobieństwo?
byczq jak chcesz zrobić formę to idziesz do jakiejś mordowni w piwnicy lub baraku, do sieciowek przychodzi większość ludzi się pokazać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@StdPtr: Totalne brednie. Widać, że sam nie chodzisz na siłownie.
To nie rok 2000 aby ktoś się bawił w tworzenie lokalnych mordowni w pomieszczeniu wózkarni w starym bloku.
Te byki z dawnych mordowni teraz też chodzą do tych sieciowek.
@xPekka: Pamiętam jedną z pierwszych siłowni jakie zaliczyłem. Nazywałem ją "spocony samiec w kurniku". #!$%@?ło ptasim kałomoczem i szarym papierem toaletowym. Najlepsze miejsce do treningu, wpadasz tam jako młody suchoklates a po roku wychodzisz jako Herkules.