Wpis z mikrobloga

@lhotse89: ale pie*dolenie, ja widziałem bardzo często jak robiły ćwiczenia na barki, plecy, brzuch, nogi i klatę. Chyba, że jedyne uznawane na mordowni ćwiczenia to wyciskanie na ławce i martwy ciąg to może masz rację

W czym ćwiczą różowe w domu: dresy/leginsy i luźny podkoszulek


@xPekka: szczerze, skąd to wiesz? Wybierasz 20 % kobiet z siłowni, które są skąpo ubrane i potem robisz z nimi wywiad? Stalkujesz je?
Ile procent
W czym różowe ćwiczą na siłowni: obcisłe spodenki do połowy dupy na których widać odcisk wadżajny, krótki top, opcjonalnie odkryte plecy

W czym ćwiczą różowe w domu: dresy/leginsy i luźny podkoszulek


Ale i tak będą mówiły, że się tak ubierają na siłownię "bo im wygodnie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#silownia #mirkokoksy


@xPekka: musiałbyś jeszcze udowodnić, że pierwsza i druga grupa to te same osoby
@KochanekAdmina Ja ćwiczę na mcfit bo mam obok i karnet w promocji kupiony po otwarciu za 39 zł miesięcznie i mam 4 płaskie i 2 skośne (gora/dol). Każdy potrzebny sprzęt jest a poza godzinami szczytu nie ma problemu z kolejkami. Spokojnie można tu formę robić a to typowa sieciówka.
@xPekka: Oczywiscie ze one nosza to po to zeby chlopy sie napalaly. Jak laska mowi ze nosi legginsy zaciagniete po rowa bo niby w niczym innym jest niewygodnie to mam takie wielkie XD. Chlopy co cwicza mma/grappling gdzie jest 100000x wieksze ryzyko ze spodenki beda przeszkadzaly czesto kulaja sie w zwyklych spodenkach z decathlonu i luzniejszych rashach a laska ktora robi cwiczenia na maszynie i hip thrusty mowi ze bez legginsow