Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W nawiązaniu do wpisu sprzed kilku dni:
https://wykop.pl/wpis/72762107/obserwuj-mirkoanonim-w-poprzednim-roku-do-mojego-z
Na początku tego roku w moim korpo były zwolnienia. Wielu moich dobrych znajomych (i bardzo dobrych programistów) zostało zwolnionych. A kto został? Lochy w ciąży na L4 albo na macierzyńskim, bo nie mogli ich ruszyć xD Także tak, wagina i seks bez zabezpieczeń dają kobietom immunitet. Różowe paski, musisice wiedzieć, że jeśli idziecie na L4 albo macierzyński, to każdy normalny chłop z waszej pracy zaczyna was skrycie nienawidzieć i nie ma się czemu dziwić.

potężne zwolnienia łamiąc dobrych pracowników, babą w ciąży ledwie kołyszą.

#praca #pracbaza #ciaza #pieklomezczyzn #korposwiat #pracait



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 41
@mirko_anonim: Jak ma możliwość odzyskac z zusu w ten sposób cześć składek to czemu ma tego nie robić? Po macierzyńskim sobie pójdzie znowu na l4 potem wychowawczy, kolejne dziecko, za X lat jak będzie chciała wrócić do pracy to zmieni firmę i tyle
taa, zacznij od tego że p0lka to ledwo z #!$%@? zejdzie i już po L4 biegnie, tak się zachowuje normalna dorosła kobieta?


@lukiboss: nie chce tu byc jakis obronca bab bo l4 w pierwszym miesiacu ciazy bez zalecen lekarskich to farsa, ale #!$%@? polaki nagminnie wykorzystuja l4 na wszystko wiec co taki nagle najazd na baby
co innego jest wziąć tydzień lewego L4 raz na rok, a co innego siedzieć całą ciążę


@lukiboss: to jest dokladnie to samo xD obie sytuacje sa niesprawiedliwe przez to l4 w polsce traktowane jest jak jest
@mirko_anonim: Lipny bait.
Zamiast się denerwować na pracodawcę, którego sposób zarządzania sprawił, że ludzie tracą pracę, to lepiej ponarzekać na kobiety w ciąży xd jak Ci tak brakuje płatnego l4, zawsze możesz wziąć od psychiatry zwolnienie na depresję czy inne problemy z głową - też Cię przez kilka miechów nie zwolnią. Cieszę się, że w tym kraju mimo wszystkich jego wad, mamy jakieś prawo, które pomaga w założeniu rodziny, już i
są baby które w 3-4 tygodniu ciąży potrafią już siedzieć na L4


@lukiboss: no chyba nie xD można stwierdzić wcześniej robiąc test bety, moja koleżanka poszła jak była w 4 tygodniu bodajże, ale lekarz jej powiedział, że ma wrócić za 3-4 tygodnie, bo teraz to nic jej nie powie
@Limonene: @ciemnienie ale one nie idą ocenić stan płodu, tylko żebrzą L4, dla nich jestem w ciąży = L4. Ja się jedynie dziwię lekarzom, że tak na prawo i lewo te L4 dają, bo chyba szłoby się do nich dobrać. Nawet jakby robiły to w 5 miesiącu - to i tak #!$%@?, jeśli ciąża nie jest zagrożona to #!$%@? do roboty, a nie L4. Nie wiem jak można bronić czegoś takiego.