Wpis z mikrobloga

Ze wszystkich #mlm scamów najbardziej udanym jest bez wątpienia sekta Thermomixiarzy xD
Nakłonić jelenia na jakieś pseudoszkolenia i zakup jakiegoś starter packa z kosztem 500 zł na minusie a nakłonić jelenia na zakup gara z WiFi za 6000 zł to jest mistrzostwo świata xD
I to wszystko są młodzi ludzie, którzy śmieją się ze starców że są naiwni i kupują zwykłe garnki za kilka tys zł xdd

#frajerzyzmlm #thermomix #bekazpodludzi #quovadis
  • 224
  • 0
@NaczelnyWoody: Wszystkie te wywody sekciarzy może miałyby sens na początku 2000 roku. Obecnie z AliExpress czy nawet z Lidla lub Biedronki kupisz to samo za 1/3 ceny.

Te garnki czy pościele dla emerytów są też ok. Problemem jest ta cena i model sprzedaży. Thermomix to ten sam typ MLM co te magiczne garnki.
  • 0
Mam w domu rodzinnym nie polecam użyty chyba 5 razy na początku żeby zrobić mrożoną kawę i inne pierdoły a i raz ciasto(na bułki/kajzerki czy jak to sie tam mówi) ale słabe wyszło, najlepsze wychodzą dalej ręcznie ewentualnie polecam robota z kitchenAid jest lepszy do wyrabiania ciasta od thermomixa. Ogólnie ja dałem sobie spokój z takimi zabawkami w kuchni i po prostu zamawiam catering na cały miesiąc i szczerze mówiąc to najlepsze
@NaczelnyWoody: co ma kuchenka indukcyjna do Thermomixa? Moja siostra z mężem go kupili i przy trójce dzieci bardzo ułatwia życie przy codziennym gotowaniu. Tylko to tacy ludzie, którzy po prostu bez problemu go kupili, a nie wzieli kredyt na 10 lat jak połowa użytkowników tego urządzenia.