Wpis z mikrobloga

Ze wszystkich #mlm scamów najbardziej udanym jest bez wątpienia sekta Thermomixiarzy xD
Nakłonić jelenia na jakieś pseudoszkolenia i zakup jakiegoś starter packa z kosztem 500 zł na minusie a nakłonić jelenia na zakup gara z WiFi za 6000 zł to jest mistrzostwo świata xD
I to wszystko są młodzi ludzie, którzy śmieją się ze starców że są naiwni i kupują zwykłe garnki za kilka tys zł xdd

#frajerzyzmlm #thermomix #bekazpodludzi #quovadis
  • 307
  • Odpowiedz
Jest twój mózg w stanie ogarnąć, że słowo piramida można użyć w wielu kontekstach a nie tylko w jednym, który poznałeś w ciągu swojego życia? Hierarchia prowizyjna jest typowa dla mlm a rozkład ilości ludzi w kolejnych poziomach przypomina - szok! Piramidę!


Masz jakieś argumenty poza zesraniem się?


@TurnerTheBurner: cymbale xD przecież thermomix jest tak właśnie sprzedawany. to typowy mlm czyli masz sprzedaż bezpośrednią gdzie namawia się klientów do wciskania tego
  • Odpowiedz
przecież cię zacytowałem więc przestań się osmieszac.


@Steven_Hyde: ewidentnie nie czytasz. Nie mam termomiksa i nigdy bym go nie kupił bo umiem gotować i robię to lepiej niż termomiks.

Ja po prostu rozumiem do jakiej grupy się targetuja.

to typowy mlm czyli masz sprzedaż bezpośrednią gdzie namawia się klientów do wciskania tego kolejnym frajerom

Z tego co widzę to jest jednopoziomowa sprzedaż z bonusem rekrutacyjnym. To by oznaczało, że dowolna dział
  • Odpowiedz
Ogólnie to zawsze miałem w dupie te Thermomixy ale czytając komentarze i argumenty posiadaczy tego wybitnego sprzętu to utwierdziłem się w przekonaniu, że to jednak jest jedno wielkie oszustwo xD Nikt mi tak nie obrzydził tego garnka jak sami jego posiadacze
  • Odpowiedz
Ze wszystkich #mlm scamów najbardziej udanym jest bez wątpienia sekta Thermomixiarzy xD

Nakłonić jelenia na jakieś pseudoszkolenia i zakup jakiegoś starter packa z kosztem 500 zł na minusie a nakłonić jelenia na zakup gara z WiFi za 6000 zł to jest mistrzostwo świata xD

I to wszystko są młodzi ludzie, którzy śmieją się ze starców że są naiwni i kupują zwykłe garnki za kilka tys zł xdd


@NaczelnyWoody: Ja nie mam,
  • Odpowiedz
cymbale xD przecież thermomix jest tak właśnie sprzedawany. to typowy mlm czyli masz sprzedaż bezpośrednią gdzie namawia się klientów do wciskania tego kolejnym frajerom więc tworzą się kolejne poziomy jak sama nazwa marketingu wielopoziomowego sugeruje (marketingu piramidowego w twojej durnej nomenklaturze). więc #!$%@? że nie ma "piramidy" w jakimś twoim kretyńskim rozumieniu, podczas gdy tak rozumiana ona tam jest xD wez #!$%@? #!$%@?. wy termomiksiarze to naprawdę macie coś z banią.


@
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: nie zapoznawałem się z tym bliżej ale jeśli rzeczywiście robi w autonomiczny sposób dziesiątki-setki potraw przy poświęcaniu na to 10 minut naszego czasu to chyba warto?
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody ciągły ból dupy o to co ludzie robią ze swoimi pieniędzmi.
O to że ktoś jeździ audi za 500 tys zamiast fiata za 50 tez masz?
Albo ze ktoś sobie kupi odkurzacz dysona zamiast najtańszego rupiecia?
Albo, ze ktoś kupuje drogi rower elektryczny zamiast najtańszego padła z marketu?
Wyobraź sobie ze są ludzie dla których różnica między odkurzaniem a zamiataniem ma taka wartość, ze są w stanie za nią dopłacić.
Ale
  • Odpowiedz
Pytanie do posiadaczy.
Wymieńcie mi proszę jakie obiady w tym robicie na cały tydzień.
Bez zup.
Co tak na prawdę to potrafi zrobić?
  • Odpowiedz
ja sie zastanawiam czemu taki ból dupy ludzie o to mają, ktoś chce to kupuje, w każdej rzeczy jest konkurencja, która jest tańsza albo droższa, też mi nowość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
słowo piramida poza budowlą zasadniczo używa się w jednym - określenia piramidy finansowej... Nawet przy zwykłych MLMach tego słowa mogą użyć conajwyżej niegaornięte janusze, które na każde buty mówią adidasy ;)


@geronimo80: oh, wybacz, ale to że ty używasz tego słowa w dwóch kontekstach nie zmienia faktu jakie jest faktyczne znaczenie. To że sobie za dużo dopowiadasz i widzisz znaczenie, którego nie użyłem, to twój problem.

Napisz to następnej osobie piszącej
  • Odpowiedz
Z Zakopanego do Sopotu też można przyjechać w 12 godzin Dacią, albo 8 Bentleyem, i finalnie każdy jakoś dojedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@123xD: Bentley ma funkcję jakiejś częściowej teleportacji? Czy w jaki sposób jest w stanie szybciej pokonac tą trasę?
  • Odpowiedz