Wpis z mikrobloga

Ze wszystkich #mlm scamów najbardziej udanym jest bez wątpienia sekta Thermomixiarzy xD
Nakłonić jelenia na jakieś pseudoszkolenia i zakup jakiegoś starter packa z kosztem 500 zł na minusie a nakłonić jelenia na zakup gara z WiFi za 6000 zł to jest mistrzostwo świata xD
I to wszystko są młodzi ludzie, którzy śmieją się ze starców że są naiwni i kupują zwykłe garnki za kilka tys zł xdd

#frajerzyzmlm #thermomix #bekazpodludzi #quovadis
  • 307
No spoko wiem ale nie kumam polskiego nawyku zaglądania komus do portfela i narzucania swojego zdania


@cytrynooowaaa: no okey, ale to właśnie ludzie posiadający termomiksy najczęściej zarzucają tym co kupili tańsza wersję, że mają gorszy produkt, że oszczędzają itp itd :p

No i stąd się wzięło wyśmiewanie fanów termomiksa ¯\(ツ)/¯
@Ulfric_Stormcloak to chyba taki pokroj ludzi wysmiewa tez inne rzeczy, nie tylko to, a jak chcą se poprawić samoocene wyszydzając innych to nie tedy droga i to o nich złe świadczy. Ja nie mam nic przeciwko innym urządzeniom, każdy niech sobie posiada takie jakie mu pasuje :)
@Ulfric_Stormcloak

>No spoko wiem ale nie kumam polskiego nawyku zaglądania komus do portfela i narzucania swojego zdania


@cytrynooowaaa: no okey, ale to właśnie ludzie posiadający termomiksy najczęściej zarzucają tym co kupili tańsza wersję, że mają gorszy produkt, że oszczędzają itp itd :p


No i stąd się wzięło wyśmiewanie fanów termomiksa ¯\(ツ)/¯


No chyba jednak nie. Dowodem jest ten wątek gdzie posiadacze tłumaczą, że dla nich jest ok i są zadowoleni. Nie
@gorzki99 Ptysiu thermomixowy. Gotowanie to sztuka i artyzm. Thermomix to jak ruchanie plastikowej vaginy zamiast prawdziwej cipki. Chętnie stanę w walce z tobą na ugotowanie zupy np. ogórkowej, rosołu, barszczu czerwonego.
@crpingui: jasne, zupy krem w tych gwiazdkowych restauracjach szły z termomiksa, szatobrją też, a jak marco pierre white wpadal z wizytą to ragu robiliście na bulionetce knorr ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).

to, że w jakieś knajpie stał TM3 to nie znaczy, że elita gastronomii robi na TM3

jadłem już w kilkunastu gwiazdkowych
@kodishu: tylko Termomix nie funkcjonuje w powszechnej świadomości jako produkt premium, bo dla dużej części to jest produkt mlm dla frajerów. Poza tym to jest argumentacja z rodzaju "ale co, nie kupisz naszej kawy FM Group, bo kosztuje 50 zł? Szkalujesz, bo nie stać Cię biedaku? Jak ktoś ma kasę to dla niego nie jest wydatek, ale Ty musisz szkalować, bo kawa za 20 zł to też kawa? Największa beka z
Sprzedaż marek typu Audi czy BMW śmierdzi scamem na kilometr, skoro za cenę jednej Audicy masz czasem 2-3 Dacie, które też jeżdżą.


@kiszczak: Racja.Porownujesz zajebisty rosol do jakiejs wiesniackiej beemki?
nawet duzo szefów kuchni ma go u siebie do robienia pół produktów


@cytrynooowaaa: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

chłopie czy ty z 16 wieku się przeteleportowałeś żeby wierzyć w to co pokazują na filmach/reklamach/mediach społecznościowych tacy ludzie? Przecież jakby im zapłacili to oni by nawet gówno w proszku pokazali xD
@m-wjeczur tak robiło się np zimny krem z groszku cukrowego do przystawki xD nie potrzebujesz tego w ilościach 60 litrów do menu degustacyjnego gdzie obłożenie max dla resto masz 60 osób, ale kij z kim ja dyskutuje przecież możesz się pochwalić doświadczeniem i dyplomami prawda ( ͡º ͜ʖ͡º)? Marco prawdopodobnie był w dupie finansowej bo malo która 3 gwiadkowa zarabia na siebie z samego jedzenia, generalnie restauracje
Pobierz crpingui - @m-wjeczur tak robiło się np zimny krem z groszku cukrowego do przystawki ...
źródło: temp_file4601714330833463648
ale chłopie. nie myl MLM z piramidą finansowa () to, że wiele piramid jest ukryta w mlmach, to nie znaczy że jeśli coś jest sprzedawane w tej formie to musi być piramida.


@Steven_Hyde: a czy ja piszę, że musi? Pisze, że nie ma typowej dla mlm prowizji hierarchicznej. Zacznij czytać a nie srac się o rzeczy, które sobie sam wymyślasz.

Cały czas się srasz że to musi