Wpis z mikrobloga

Ze wszystkich #mlm scamów najbardziej udanym jest bez wątpienia sekta Thermomixiarzy xD
Nakłonić jelenia na jakieś pseudoszkolenia i zakup jakiegoś starter packa z kosztem 500 zł na minusie a nakłonić jelenia na zakup gara z WiFi za 6000 zł to jest mistrzostwo świata xD
I to wszystko są młodzi ludzie, którzy śmieją się ze starców że są naiwni i kupują zwykłe garnki za kilka tys zł xdd

#frajerzyzmlm #thermomix #bekazpodludzi #quovadis
  • 307
  • Odpowiedz
@mala_rybka: U mnie zero nerwow. Nie chcesz widziec jak jestem nerwowy :P malo kiedy mi sie to zdarza i nigdy do nerwow nie doprowadzi mnie anon z wypoku wiec luz :)

Ja nigdy nie wyowiadam sie na korzyszc czy niekorzysc - ja podaje argumenty, spostrzerzenia. Kazdy sam sobie musi odpowiedziec czy to korzysc czy nie. Nie paca mi za reklame wiec dlaczego ialbym reklamowac?

I tu jest ten problem. Czlowiek pisze
  • Odpowiedz
nie powiedział nikt nigdy xD


@Ogau: takie teksty słyszałem dziesiątki jak nie setki razy. Ale pewnie wtedy jeszcze się nei urodziłeś to nie ogarniasz.

W ogóle przyrównywać komórkę i komputer do garnka z wagą xDDD


@Ogau: w ogóle jak niskie trzeba mieć iq żeby nie ogarnąć że to nie jest porównanie termomixa do komórki tylko pewien schemat ludzkich zachowań....

może warto spróbować przed komentowaniem? ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@geronimo80: odezwij się, jak już poużywasz termomixa i będziemy mogli wymienić się argumentami. Póki co to ty masz argument "reee nie stać cię", a ja ten garnek używałem. EOT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie chce mi sie czytac tego #!$%@?, ale powiem wam posiadacze termomiksa jedno - dalej marnujecie swoj czas na zabawe fancy garnkiem, jak chce sie flexowac to zatrudniacie kucharke, ktora wam przygotowuje posilki, elo ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: kurde, gość porównuje garnek do thermomixa xd

Sam zwykły robot planetarny dobrej jakości kosztuje ze 2-3 koła, thermomix to taki robot planetarny na sterydach. Może cena jest zawyżona, ale jak kogoś stać, to niech kupuje. Lidlomixy to też mln Twoim zdaniem? Xd

Struktura organizacyjna pewnie piramidy, ale mają spoko produkt, który da się sprzedać ludziom. Sam bym to kupił jakby 6k nie kosztowało, a że kosztuje to go nie mam,
  • Odpowiedz
odezwij się, jak już poużywasz termomixa i będziemy mogli wymienić się argumentami. Póki co to ty masz argument "reee nie stać cię", a ja ten garnek używałem. EOT ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau: odezwij sie jak przetrenujesz czytanie ze zrozumieniem ;)
Ja się nie odezwę bo od ~ 20 lat nie gotowałem i nie zamierzam tego zmieniać dla termomixa....
Papa.
  • Odpowiedz
od ~ 20 lat nie gotowałem i nie zamierzam tego zmieniać dla termomixa....


@geronimo80: to mów, że trollujesz, a nie, że ja potem myślę, że ktoś takie śmieci serio ma w głowie xD
  • Odpowiedz
Można, tak samo jak ktoś podał przykład z Porsche. Ale moim zdaniem są to błędne porownania, bo przedmioty takie jak powiedzmy samochody, telefony, meble czy chociażby wspomniana porcelana, prócz wartości funkcjonalnej, pełnią też funkcję reprezentacyjną, informującą o statusie społecznym czy po prostu niosą jakieś tam walory estetyczne, artystyczne itd. Wymieniłem tutaj telefony, bo chcąc nie chcąc dołączyły one do tego grona. Sama porcelana poza walorami funkcjonalnymi i jakosciowymi może być częścią wystroju,
  • Odpowiedz
to mów, że trollujesz, a nie, że ja potem myślę, że ktoś takie śmieci serio ma w głowie xD


@Ogau: serio wróć do podstawówki i poćwicz czytanie ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
@geronimo80:
- nie gotuj
- nie używaj termomixa
- mów, że termomix jest warty pieniędzy, a inni, którzy gotują i używają termomixa to debile

Idź na czarno xD
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: Fakt że niektórzy reklamują to jakby to było rozwiązanie wszystkich problemów.
My kupiliśmy bo żona zawsze chciała i mogę powiedzieć że w naszym przypadku 2+2 bardzo fajnie się sprawdza ten sprzęt. Znajomi mają np. Lidlomixa i też sobie chwalą.
Wydaje mi się że to jest bardzo podobny temat jak ludzie którzy gotują na stalowych patelniach i powiedzą "Sekta teflonowych patelni".( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ogau: bądź ogau
nie umiej czytać ze zrozumieniem
ktoś ci odpisze ogólnie o zachowaniach ludzi ogółem
odbierz to jako atak personalny
zesraj się
zesraj się drugi raz
brak profitu xD
  • Odpowiedz
nawet duzo szefów kuchni ma go u siebie

Ta, szczególnie jutubowych - od przeciętnego termomiksiarza odróżnia ich to, że oni je dostali za darmo i jeszcze im zapłacono za promocję tego żeby naganiali jeleni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
przecież cię zacytowałem więc przestań się osmieszac.


@Steven_Hyde: a ja ci napisałem, że nie zrozumiałeś cytowanego fragmentu. I tego też nie zrozumiałeś.

Jest twój mózg w stanie ogarnąć, że słowo piramida można użyć w wielu kontekstach a nie tylko w jednym, który poznałeś w ciągu swojego życia? Hierarchia prowizyjna jest typowa dla mlm a rozkład ilości ludzi w kolejnych poziomach przypomina - szok! Piramidę!

Masz jakieś argumenty poza zesraniem się?
  • Odpowiedz
  • 0
@kiszczak no jeżeli porównanie Dacii z BMW albo Audi jest dla ciebie na równi bo to jedzie i tamto to powodzenia ci w życiu życzę. To jakbyś porównywał JULKEMEJDBAJPOLEN Z po prostu normalna różową. Przecież to i to chodzi.
  • Odpowiedz