Wpis z mikrobloga

Presja ma sens? Znalezisko mówiące o tym, że na Campus Polska, na panelu pt. "Jak mówić o samobójstwach" (notabene dzisiaj o 14:30), głos zabiorą same kobiety wywołało na ten temat dużą dyskusję w internecie. I słusznie, biorąc po uwagę, że mężczyźni popełniają samobójstwa prawie 8-razy częściej niż kobiety. Taka feminizacja tematu była niezrozumiała

Dziś sprawdzam z ciekawości program, a tu niespodzianka: jedną prelegentkę wymieniono na prelegenta, a prowadzącą na prowadzącego.

#depresja #samobojstwo #dyskryminacjamezczyzn #wykopefekt #pieklomezczyzn #afera #campuspolska #feminizm #lewackalogika #bekazlewactwa
sildenafil - Presja ma sens? Znalezisko mówiące o tym, że na Campus Polska, na panelu...

źródło: campus

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@sildenafil: a jak ze mną dyskutował jakiś niedooświecony neuropek czy inny fajnopolak, że tak ma być, to nic złego, przecież to są ekspertki. Teraz go pewnie dupa boli. Albo i nie, wydawał się tępy, więc pewnie i to sobie poukłada po swojemu.
  • Odpowiedz
@Bartek5435: Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu:
"Po maturze w 2019 roku poszedłem do swojej pierwszej pracy. To była wakacyjna praca na lotnisku. Tam pierwszy raz doświadczyłem ataku paniki."
Płatek śniegu
  • Odpowiedz
jestem w szoku, że serio coś z tym zrobili


@muchatse: to jest ta subtelna różnica, między normalnością a skrajnością w polityce i debacie publicznej. Gdyby podobne wydarzenie prowadziła np. Konfederacja to nie dość, że nie wzięliby pod uwagę krytycznych głosów to jeszcze naszczułaby swoich fanów na krytyków wydarzenia.
  • Odpowiedz
Pamiętam jak jakiś czas temu na linkedin ktoś krzyczał że AŻ 13% samobójców to kobiety.


@madmanlabs: Ktoś na linkedin krzyczał, o kurde, ale newsa nam rzuciłeś.
  • Odpowiedz