Wpis z mikrobloga

  • 5
@XireNov: Tak zrobiłem, ale jakiejś różnicy nie odczuwam tbh, syf to syf

@Lohengrin Często słyszałem o tej mafii ale nie do końca rozumiem założeń. Bo co to za interes dla mafii żeby był syf w mieście? Ze śmieci ma się pieniądze, gdy się je zbiera, czy nie? XD
Śmietniki są, śmieci w nocy albo nad ranem śmieciarka odbierała więc okej. A syf jaki był taki jest. Ludzie wyrzucają śmieci przez okna,
  • 18
@Loszczyk: Przeciez turyści to ich główne źródło dochodu. Ale też mam takie wrażenie, mówię po Wlpsku dzień dobry, i pytam czy znają Angielski (po włosku) i zaczyna się kręcenie nosem, zmiana nastawienia itp XD

Ale jeśli chcą mieszkać w syfie i smrodzie to proszę bardzo. Ten kraj bez turystów upadnie. Życzę im oderwania północnych Włoch od południa i niech zdychają w smrodzie i śmieciach
@erni13: Rety, aż mi się przypomniała Katania :D Raczej zbyt często się o tym nie słyszy, jakie Włochy są zaniedbane. Bród, smród i tak jak mówisz, te lepiące się chodniki. Jeszcze w centrum, to jako tako zamiecione, ale poza to śmietnik. Włosi jeżdżą jak narwańce, do tego wszędzie skutery, w każdym możliwym kierunku :D

No i wieczorem na obrzeżach stoją kobiety zapraszające do zabawy o.O

Odhaczone i więcej nie wracam :D
@erni13: zaskoczyłeś mnie Mirku bo w poniedziałek wróciłem z Neapolu i faktycznie, śmieci opór ale zapachu z tego nie było żadnego. Publiczne plaże okropne, klapkami musiałem śmieci odgarniać żeby rozłożyć dwa ręczniki xD
@erni13 zapraszam do Agropoli, na ulicach śmieci nie ma, ale za to nie można nigdzie zjeść, bo w każdej restauracji jest full rezerwacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)