Wpis z mikrobloga

Jak ta stacją to robi, że wynajduje takie okazy #p0lka i promuje je.


@smutny_kojot: traka jest właśnie formuła tego programu: wynajdywanie takich właśnie pustaków i robienie z nich "królowych życia", bo ciągu dalszego nawet reżyserować nie muszą, zrobi się sam. I jak widać, świetnie to działa, są i heheszki i dramaty, klikalność i dochody z tego lecą w kosmos.
@Mamaboss:

Pomijając jej być może zbyt agresywny ton, to zgadzam się w 100%. Z jakiej racji ktokolwiek ma jej rozkazywać zgasić papierosa w jej własnym aucie? Ja jestem przekonana, że koleś w okienku nie poprosił ani nie zapytał o to grzecznie tylko wymagał, więc sorry, ale nie. Zleciało tyle krytyki na nią właśnie najcześciej od prostackich Janków, rzucających się o kulturę, którzy 5 minut później rzucają niewybredne żarciki o zabarwieniu seksualnym
Ja jestem przekonana, że koleś w okienku nie poprosił ani nie zapytał o to grzecznie tylko wymagał


@Mamaboss: skąd takie przekonanie? xD
Widać po tej babie, że ma nierówno pod kopułą, a to wiele mówi o tej sytuacji. Na pewno taki chłopak pracujący w maku tylko czeka, aż podjedzie lambadziara i zamiast jej wydać żarcie i wrócić do swojej pracy, to będzie robił dymy. xD
Dla niej bez znaczenia czy ktoś
@Mamaboss:

Rozumiem, że jak do sklepu wpadnie śmierdzący Janek po browara to kasjerka tez ma mu powiedzieć, żeby poszedł się umyć i wtedy dopiero go obsluzy?

Jak ktoś naprawdę #!$%@?ł to na wejściu mówiłem mu, że ma wyjść.
raczej wątpię by pracownik chciał na ciągnięciu drutów zarobić na to co ma ona xD


@Pabick: Jest nawet lepiej, bo pani co ciągnie druty to jednak jakąś tam te prace wykonują. Ta pani na pytanie czym się zajmuję na co dzień odpowiada, że jest członkinią rodziny. Jest to ekstremalny przykład zawodu córka
@Mamaboss sam jaram szlugi, ale nie jestem prostakiem i używam mózgu, w związku z czym zdaje sobie sprawę, że dmuchając szluga w stronę okienka dym dam leci (nie trzeba być fizykiem, żeby to rozumieć) i owszem, w swoim samochodzie może nawet nasrać i będzie git, ale jak ten smród będzie przechodził do lokalu z jedzeniem to już słabo, bo wtedy twoja wolność zaczyna kolidować z wolnością innych, ale to trzeba być osoba
#!$%@? po drugie to o co ta afera? co się takiego stało? #!$%@? ale #!$%@? japa drze kopare robi aferę na cakg świat, a powinni jej napluc do koli
Może i pracownik nie mial racji ogółem, moze nie bylo takiego podpunktu w regulaminie, ale wszechświat pokazał, ze ogolnie dobrze sie stalo, bo pokazala swoje oblicze rozkapryszonej baby i swoj brak szacunku do pracownikow szerokiego sektora uslugowego (chyba wiekszosc jej widzow).


@Ulic_Qel_Droma: Ona taka widocznie jest do innych ludzi którzy mówią jej co ma robić, tylko że tym razem dała się na tym złapać.
Fajnie rodzice wychowali córeczkę xD