Wpis z mikrobloga

@smutny_kojot: Do wczoraj nawet nie wiedziałem co to za labadziara dopóki mi nie wyskoczyła na tłitełku. Najbardziej mnie rozwaliło jak wyglądała kiedyś, przed spotkaniem z chirurgiem plastycznym. Taka typowa podkarpacka Marylka xD Posługiwanie się prawie niespotykanym w Polsce niemieckim nazwiskiem szlacheckim też jest ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROMYOU - @smutnykojot: Do wczoraj nawet nie wiedziałem co to za ...

źródło: screenbud-fb924ae9-5ff5-4b3a-8cf1-f0da7ca27b3a

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mamaboss: wszystkie argumenty typu kto ma racje czy powinna zgasic czy nie, stracily racje bytu w momencie, z ktorym Karen dostala ataku wscieklizny. Może i pracownik nie mial racji ogółem, moze nie bylo takiego podpunktu w regulaminie, ale wszechświat pokazał, ze ogolnie dobrze sie stalo, bo pokazala swoje oblicze rozkapryszonej baby i swoj brak szacunku do pracownikow szerokiego sektora uslugowego (chyba wiekszosc jej widzow).

A to juz ciezko bedzie ludziom
  • Odpowiedz
@Mamaboss oczywiście że miała racje, że nikt jej nie powinien zabraniać palić, ale chodzi po pierwsze właśnie o zbyt agresywny ton, po drugie o kompletny brak samorefleksji i wrzucanie nagrań jak poniża drugiego człowieka na instagram.
  • Odpowiedz
@Mamaboss zdarzyło mi się wywalić ze sklepu ekstremalnych śmierdzieli. Albo zwrócić uwagę mniej ekstremalnemu, że już byłoby trzeba się umyć.

I jakby wezwali policję to trudno, pewnie maks co bym za to dostała to pouczenie.
  • Odpowiedz
  • 93
@Mamaboss z takiej racji że auto znajduje się na terenie McDonalds a tam obowiązuje zakaz palenia. Poza tym nie każdy ma ochotę wąchać smród tytoniu. Jeżeli byłbym na jego miejscu to też kazałbym jej zgasić bo inaczej nie obsłużę. Nikt mu nie płaci za wąchanie rakotwórczego dymu z papierosów.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: wolę nie wiedzieć w jaki sposób się dorobiła natomiast takie szerokie otwieranie ust i wyciąganie głowy to w tył to w przód podczas darcia mordy nasuwa pewne domysły ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Z jakiej racji ktokolwiek ma jej rozkazywać zgasić papierosa w jej własnym aucie? Ja jestem przekonana, że koleś w okienku nie poprosił ani nie zapytał o to grzecznie tylko wymagał, więc sorry, ale nie.


@Mamaboss: Ojej, straszne. Pracownik mcdonalda od niej W-Y-M-A-G-A-Ł xD Jak ona zniosła to upodlenie? XDDDD
  • Odpowiedz