Wpis z mikrobloga

Jak ta stacją to robi, że wynajduje takie okazy #p0lka i promuje je.


@smutny_kojot: Nie wiem, ale może to nawet dobrze, bo to kieruje #!$%@? ludu na odpowiednie tory. W każdym rozwiniętym, cywilizowanym społeczeństwie nuworyszowski snobizm jest cechą negatywną, a wobec ludzi o takich cechach istnieje niepisana zasada ostracyzmu społecznego. Polacy i ogólnie neofici z dawnego bloku wschodniego mają z tym problemy, bo w dobie transformacji #!$%@?ł im się trochę system
  • Odpowiedz
Ale masz pokrętną logikę. Jak nie można zakazać jej palić w JEJ aucie to na czyim terenie stoi te auto?

Jak już wchodzimy na prawo własności, bo na takowe wchodzisz.


@mudmen: co na stacji benzynowej też bedziesz palić w samochodzie podczas tankownia auta? bo to jest JEJ samochod

baba jets chora psychicznie powinna sie leczyc bo takie wybuchy agresji sa nienormalne
  • Odpowiedz
cie? Ja jeste


@Mamaboss: co to kogo obchodzi czy w samochodzie czy nie? Jak by się zatrzymała na przystanku autobusowym i otworzyła okno w aucie to może czy nie?
Babka może i jest w swoim aucie, ale jest na terenie prywatnym, który ma swój regulamin, poza tym żeby zamówić musiała uchylić okno. Nikogo nie obchodzi to czy jest w swoim aucie czy na swoim rowerze czy hulajnodze innej.
To że manager
  • Odpowiedz
  • 3
@Anoniemamowy A ja bym się zdenerwował jakby mi dmuchał śmierdzącym petem w twarz zamawiając jedzenie. Zawsze się denerwuje jak ktoś nie ma szacunku dla innych. Dmuchanie dymem na innych jest jeszcze gorsze od słuchania JBL w komunikacji miejskiej
  • Odpowiedz
może i jest brzydka i chamska ale ma racje, wieśniak z okienka nie zabroni nikomu palić sobie w aucie chyba typa #!$%@?ło XD


@Frygus96: Rację XD Normalny i stabilny emocjonalnie człowiek po usłyszeniu komendy o zakazie palenia w swoim samochodzie wydanym przez pracownika amerykańskiej jadłodajni by się tylko cynicznie uśmiechnął od ucha do ucha, zaciągając się głęboko papierosem - i tyle by było z tego zakazu, bo co więcej może jej
  • Odpowiedz
@Nic_tu_po_mnie

@Mamaboss: prywatna firma robi co chce, więc jesli proszą ją o zgaszenie bo inaczej nie obsłużą to gaś albo #!$%@?.


No jak widać "prywatna firma" nie ma nic przeciwko temu, skoro panią obsłużyli, przeprosili i jeszcze obiecali wyciągnąć konsekwencje w stosunku do pracownika. Chłop pracujący na kasie nie jest żadnym reprezentantem "prywatnej firmy" żeby wymyślał sobie co można a czego nie można i żebyś spełniał każda jego prośbę, bo to
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: jak ktoś podjeżdża pod okienko drive thru z kiepem mordzie z którego smród leci do pracownika okienka a reszta syfu wlatuje na teren restauracji to nie dziwię się że chłop mówił o zgaszeniu kieps XD
Palacze to najgorsze bydło które truje tym smrodem innych. A wyzywanie pracownika od "kmiota" który nie ma prawa zwrócić uwagi nowobogackiej p0lce to już w ogóle pokazuje jak ta kobieta ma #!$%@? we łbie.
W
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: za dużo #!$%@? żeby to komentować :D ją po puszczeniu nerwów aż "CZĘSIE" :D
ogólnie zjeb umyslowy i tyle. Taka osoba własnie uważa się za "królową" i jej nikt nie ma prawa zwracać uwagi. Pomiata zwykłym człowiekiem. Ha tfu na takich ludzi jak ona !
  • Odpowiedz
@smutny_kojot ciekawe czy McDonald's się wypowie na ten temat. Typ robił to co do niego należy a jeszcze dostał zjebe i poszedł na dywanik do kierowniczki. Gdyby to był mój lokal to zamiast gadać z pracownikiem bym przyszedł i poinformował panią królowa obciągania, że nie zostanie nigdy więcej obsłużona i ma #!$%@?ć...
  • Odpowiedz
@GladysDelKarmen: Mcdonaldy mają politykę niewchodzenia w konflikty z klientami i kajania się przed nimi. Możesz nasrać na środku sali i naubliżać pracownikom, a jeśli któryś coś odburknie to menager ma obowiązek za to przeprosić. Przynajmniej tak jest w USA, ale wątpię żeby korpo stosowało inną politykę wizerunkową dla Polski.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Bo jak pracują w maku tępe dzidy, co nie ogarniają prostego "3 saszetki brązowego cukru na każdą kawę", a w social mediach robią męczenników. #!$%@? nie ma nigdzie informacji że na Drive nie można jarać
  • Odpowiedz