Wpis z mikrobloga

#przegryw

Kłótnia ze starym była, powiedział, że rozbiłem rodzinę bo się urodziłem, wstałem i mu wyebałem w ryj pierwszy raz w życiu aż go ocuciło, do teraz menel jest w szoku, #!$%@? węglokop na emeryturze, dużo większy niż ja, ale chyba zapomniał, że nie mam już 10 lat i za takie słowa dostanie zwyczajnie w łeb. Jak macie ujowego starego i gada wam takie rzeczy to się nie bać tylko wyjaśniać.
  • 119
@artur-hemingway: nic nowego. Mam ziomka, którego dziadek już nic nie ogarnia, trza mu dupę myć itp. no i ten ziomek cały czas tam pomaga, a ma dwóch brejdaków koksików, sterydziarzy, narkomanów którzy prowadzą siłownię i oni do dziadka nawet nie zajadą. To stary ziomkowi w twarz powiedział, że oni nie muszą pomagać bo mają firmę i mają robotę, a on niech #!$%@? - no i w tym momencie dostał bombę na
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Yenn_z-Wyspy7Slonc: Nie dodałem, że na tego alkoholika słowa nie dzialaja od lat i codziennie gada, ze to po nim splywa, moge go zwyzywac w kazdy mozliwy sposób, mogę mu powiedziec zeby się jutro przekręci a ten sie tylko śmieje i mówi, ze ma w to wyebabe i dalej gada swoje. Na nic gadanie moje, siostry, matki, babci, dziadka, on ma to wszystko w dupie, po lepie pierwszy raz od lat zaniemówił
@artur-hemingway: Kiedyś mieszkałem ze starym w Niemczech i jego współlokatorem i w pewien łikend chlał jak #!$%@? jak zawsze i nagle stary wyskoczył do mnie z nożem, to wpadłem w taki amok, że prawie go #!$%@?łem i na następny dzień wyglądał jak kosmita.., a ja ryczałem w drugim pokoju z nerwów, żeby #!$%@?ć z tego domu.. przyszedł współlokator i jak mu powiedziałem co stary #!$%@?ł to jeszcze od chłopa w ryj