Wpis z mikrobloga

#przegryw

Kłótnia ze starym była, powiedział, że rozbiłem rodzinę bo się urodziłem, wstałem i mu wyebałem w ryj pierwszy raz w życiu aż go ocuciło, do teraz menel jest w szoku, #!$%@? węglokop na emeryturze, dużo większy niż ja, ale chyba zapomniał, że nie mam już 10 lat i za takie słowa dostanie zwyczajnie w łeb. Jak macie ujowego starego i gada wam takie rzeczy to się nie bać tylko wyjaśniać.
  • 120
  • Odpowiedz
@Yenn_z-Wyspy7Slonc

@artur-hemingway: przykre to kiedy własne dziecko bije rodzica, nie masz słownych argumentów tylko musisz do przemocy się zniżać? Nie jesteś od niego lepszy.


nie słuchaj tego #!$%@? OPie, jeśli niektórzy nie rozumieją w ludzkim języku to trzeba do nich przemówić tak, żeby dotarło
  • Odpowiedz
@Loloman Od kiedy na alkoholika działa argument siły?

Pół swojego życia wypłacałem lepy ojczymowi który walił cały czas, szarpałem się z matką, wzywałem policję i myślicie że coś to dało? Nie, dopiero jak się wyprowadziłem to odetchnąłem z ulgą a oni tkwią w tym nadal. : )
  • Odpowiedz
@artur-hemingway: gardze takimi odpadami jak Ty, obraz calego tego tagu. Siedzisz u starego ojca na emeryturze na utrzymaniu, ktory ebal zebys mial na miske ryzu i sie tak odplacasz. Jak Ci sie nie podoba to wypad na swoje kloszardzie i nikt nie bedzie Ci trul tylka.
  • Odpowiedz
@CzarnyBursztyn: Przecież nie jestem na jego utrzymaniu, ja tylko z rodzicami mieszkam, mam swoje pieniadze, sam sobie gotuje, i sam wszystko kupuje, a on wyjezdza z takimi tekstami, ze sie nie wyprowadzilem po 18 i powinienem juz dawno zdechnac, nie ma prawa mi tak mówic, powiedzial tak i dostał w łeb, do konca dnia sie nawet na mnie nie spojrzal, nie bedzie tutaj zadnej przemocy psychicznej, mame tez #!$%@? i jej
  • Odpowiedz