Wpis z mikrobloga

#przegryw

Kłótnia ze starym była, powiedział, że rozbiłem rodzinę bo się urodziłem, wstałem i mu wyebałem w ryj pierwszy raz w życiu aż go ocuciło, do teraz menel jest w szoku, #!$%@? węglokop na emeryturze, dużo większy niż ja, ale chyba zapomniał, że nie mam już 10 lat i za takie słowa dostanie zwyczajnie w łeb. Jak macie ujowego starego i gada wam takie rzeczy to się nie bać tylko wyjaśniać.
  • 120
@Yenn_z-Wyspy7Slonc przykre to jest to co piszesz. Jetseś naiwnym dzieckiem które życia nie zna i śmiesz takie rzeczy pisać. Wstyd. Rzeczywistość jets taka że nie każdy rozumie inne argumenty niż siły i tyle. Takie jest życie. Zrozum to naiwny dzieciaku bo może uratuje Ci to życie. A rodzic to rodzic tylko wtedy kiedy otacza miłością i pomocą. W innym wypadku równie dobrze może to być obca osoba i tyle.
@Loloman: jesteście wrednymi dziećmi i jeszcze próbujecie się nieudolnie tłumaczyć. Oby karma nigdy do was nie wróciła. Już któryś z was sugeruje, że jak dorosnę to zrozumiem wasze patologiczne zachowania. Jestem dorosła i nie nie rozumiem. Możecie robić tysiące fikołków, ale przemoc to przemoc i nic was nie tłumaczy.
Czy rodzic to dla ciebie losowa osoba, menel??
@Yenn_z-Wyspy7Slonc może wiekowo jesteś dorosła a umysłowo naiwna jak dziecko i tyle. Czyli niestety nie dorśniesz, niestety oby nigdy z powodu tej dziecinności i naiwności ci się krzywda nie stała, bo niestety takie osoby jak Ty często dostają od życia potężne kopy, a wystarczyłoby nie patrzeć na świat naiwnymi dziecięcymi oczkami przez różowe okulary. Jak ta ANastazja z grecji. Też pewnie by pisała to co Ty... I obyś dziecka nie miała bo
@Yenn_z-Wyspy7Slonc: „Czy rodzic to dla ciebie losowa osoba, menel??”

Za niszczenie psychiki? Tak

@Cechini_Mistrz

No to niech się mści, nic nowego, mścić się może, też mu robie pod górke jak stara sie mnie #!$%@?ć, teraz bedzie się hamował przy tym co do mnie mówi, bo znowu dostanie lepe i w najgorszym wypadku się z tym menelem pobije. To typ, który szuka zaczepki kiedy widzi, że po pracy robie coś na laptopie,