Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że masa p0lek ma ciągle kwaśną minę? xD jakby były na coś obrażone. Byłem niedawno w galerii handlowej - prawie w ogóle nie widziałem fajnych, sympatycznych uśmiechniętych dziewcząt, tylko wypindrzone "klony" z miną jak kot srający na pustyni xD
#p0lka #rozowepaski
Pobierz Horkheimer - Zauważyliście, że masa p0lek ma ciągle kwaśną minę? xD jakby były na coś...
źródło: angry-sulking-girl-cross-arms-frowning-feeling-offended_1258-30230
  • 33
@Horkheimer: Nawet jak mam dobry humor, a idę sobie sama i z nikim nie rozmawiam, to mam minę, jakbym była wkurzona albo smutna, mam oczy wrażliwe na światło i ciągle je mrużę, i czasem nawet mimowolnie robię dziwne miny. Taką mam twarz i tyle, mam przez cały czas myśleć, jak wyglądam i pilnować, żeby wyglądać na zadowoloną?
Pobierz choochoomotherfucker - @Horkheimer: Nawet jak mam dobry humor, a idę sobie sama i z n...
źródło: twarz
@Horkheimer:

Primo to często przez zrobione usta, rzęsy na tzw. Bitch face, dużo kobiet ma też taki naturalnie.
To jest jakiś tam procent, ale warto wspomnieć.

Secundo po co? Większość osób ma neutralny wyraz twarzy, a jak do takiej osoby zagadasz to się uśmiechnie.

W pogodne dni, kiedy słoneczko ładnie świeci, ja mam wolny dzień i cieszę się życiem to też się uśmiecham. Ale jak mamy pogodę jaką mamy, wybieram w