Wpis z mikrobloga

@Veillo: Tu nie chodzi o pieniądz, lecz o honor ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

Najpierw bez reklam, później reklamy, premium i teraz trzeba kupić premium i ch#j* Zaraz będą pół godzinne reklamy, a po tym super premium likwidujący te długie reklamy i tak szekle od gojów sie zgadzają.

Mają w k0rwe hajsu i jeszcze im mało. Spoko to tylko 23zł. Za rok: spoko, to tylko
@Veillo: Ja też już od dawna na premium jadę i ciesze się, że mogę sobie słuchać filmów na Youtube przy wygaszonym ekranie.
I mam apkę YT Music jeszcze. I nie musze się chrzanić w jakieś dziwne aplikacje firm trzecich którym muszę często dać w pytę uprawnień. W google za dużo mam rzeczy żeby ryzykować z jakimiś lewymi apkami.

Poza tym i tak wygaszają te apki ciągle więc to walka z wiatrakami.
@Veillo: @Mr_3nKi_ @spajdermen @skinrunner2 tak tak tylko 23zl xD zebyscie sie nie zdziwili jak po wywaleniu adblockow cena pojdzie w gore a potem beda pakiety jak netflix chcial (nie wiem czy wprowadzil), ze za 23zl bedziesz mial pakiet z minimim reklam a za 40zl normalnie bez xD

wlasnie tak sie goli ludzi. Monopol nie jest dobry a wy potulnie dajecie na to przywolenie.
@Mr_3nKi_: Ja ci powiem tak: uważam, że Disney+ nie jest wart swojej ceny. Nie korzystam więc i nie szukam po torrentach produkcji z tego medium. Są gry które uważam, że sa nie warte swojej ceny lub uważam, że z jakiegos powodu są złe czy firma ma szkodliwe praktyki. Nie korzystam zatem z takich produktów i nie szukam ich na torrentach.
Wszystko inne uważam, że jest tylko dorabianiem ideologii po to, żeby
@Veillo o, chociaż tu głos rozsądku :) robią burze na poziomie wyborów. 23 PLN, a w rodzinie 6 na głowę a przez Turcję 1 PLN xddddddddddd

I argumentują z dupy.
@czuczupikczu: po prostu stac mnie zeby oplacic subskrypcje i cenie kontent ktory tam jest. z innych serwisow zrezygnowalem bo po prostu nie ma tam nic ciekawego dla mnie. poza tym szczerze to nie myslalem ze tyle osob daje o to #!$%@? bo to prawie nic nie kosztuje. nie trace czasu na dywagacje co by bylo w przyszlosci ale nawet jakby do 100 mialo dojsc to mnie to nie ruszy.