Wpis z mikrobloga

Oculus Quest 2 jak wygląda sprawa z przeróbką aby szło instalować pobrane gry? Ktoś wie? Znalazłem pewne ogłoszenie na necie bo chciałbym zakupić questa i osoba sprzedająca poinformowała mnie że gdybym chciał to może mi pomóc przerobić tego quest aby szło pobierać jakie się chce gry bez kupowania. Jak to wygląda w praktyce? Warto to zrobić? Plus czy w razie gdybym chciał kiedyś sprzedac tego oculusa to czy idzie to jakoś cofnąć aby nie było tej przeróbki? Z góry dziękuję za pomoc.

#oculus #oculusquest #oculusquest2 #quest2 #virtualreality #przerobka #pomoc
  • 15
@ochojski: oczywiście, to nie jest żadna trwała fizyczna zmiana a tylko opcja systemowa którą można wyłączyć (tak jak w smartfonach z androidem). Z ciekawości - podeślesz na priv to ogłoszenie?
@ochojski: jest git, 3 pewnie za 2x tyle na wejscie bedzie. Ja czekam na 3, bo mam z vr tak, ze im wyzsza rozdzialka i refresh to przyjemniej mi sie gra i dluzej moge sie pobawić. Q2 byl calkiem ok, ale nadal lekka zmula po zdjeciu z glowy. Testowałem te valve index pod mocarnym kompem i tam byl sztosik, ale ten setup to kosztowal 5 cyfrowa kwote, wiec no xd Najgorsze