Wpis z mikrobloga

Po ośmiu latach związku wygarnąłem po całości i zwyzywałem swoją dziewczynę okropnym pakietem obelg. Nigdy żadnej dziewczynie nie powiedziałem takich rzeczy. Teraz jest mi okropnie i czuję się do dupy, ale kto w ogóle zwracałby uwagę na uczucia faceta.

Od 8 lat jesteśmy razem i gdzieś od 3 zmieniła się z anioła w diabła. Powiedziałem jej, że jest spier.toliną, roszczeniową, leniwą, egocentryczna, rozpieszczona przez matkę, że nie ma za grosz wdzięczności za to co ja robię, że tylko leży, ma wszystko podane na tacy, gapi się w te durne Instagramy i inne portale, cały stres jest zawsze na moich barkach, wszystkie poważne decyzje, stresujące sytuację. Oświadczyłem jej, że żałuję, że w ogóle ja kiedykolwiek spotkałem, że jest pieskiem swojej przyjaciółki, jak gwizdnie to przybiega, a mnie ma w doopie, że nie docenia niczego co robię i nic nie wnosi do tego związku i ma mi się już nigdy na oczy nie pokazywać i nie dzwonić.

Teraz jest mi źle, po ośmiu latach wspólnego życia z kimś, wspólnych sytuacji, marzeń i też tych dobrych chwil.

Facet zawsze jest sam, a jeśli chodzi o kobietykobiety to zawsze wychodzi z nich po jakimś czasie roszczeniowa spiertolina. Taka jest prawda. Powiedziałem jej też "wy wszystkie jesteście bezwartościowe i do niczego, lepiej nie być z żadną kobietą. Facet jest tylko wołem roboczym w dzisiejszych czasach.

Ściska mnie w dołku.

#rozowepaski #redpill #blackpill #zwiazki #przegryw #feminizm #pieklokobiet #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn #mgtow #depresja #psychologia #kobiety #randkujzwykopem
  • 126
  • Odpowiedz
Ściska mnie w dołku.


@Ynfluencer: no to normalnie przeproś, powiedz że się naczytałeś inceli na wykopie, ale tak naprawdę nigdy nie myślałeś
i poproś księżniczkę o rękę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jeśli chodzi o kobietykobiety to zawsze wychodzi z nich po jakimś czasie roszczeniowa spiertolina. Taka jest prawda. Powiedziałem jej też "wy wszystkie jesteście bezwartościowe i do niczego, lepiej nie być z żadną kobietą. Facet jest tylko wołem roboczym w dzisiejszych czasach.


@Ynfluencer: W jakimś filmie było: "Facet rodzi się, żyję i umiera w samotności" sporo w tym prawdy.
  • Odpowiedz
95% kobiet jest #!$%@? warta i dlatego jako mężczyźni musimy potrafić dostrzegać redflagi i odpulać te pustaki jak najszybciej.


@Wygryw_z_wyboru: a te 5% już dawno zajęte xD
  • Odpowiedz
ozwalasz kobiecie cię nie szanować, nie stawiasz żadnych granic, nie dyskutujesz o oczekiwaniach od związku i wspólnego życia


@koteria: uważasz, że tego nie robił?

To ona go nie szanowała, nie respektowała granic i je przekraczała, komunikował swoje oczekiwania, a ona miała to wszystko w dupie.
I wtedy nawet najbardziej spokojnemu człowiekowi
  • Odpowiedz
Po ośmiu latach związku wygarnąłem po całości i zwyzywałem swoją dziewczynę okropnym pakietem obelg


@Ynfluencer: trzeba było to zrobić po 5 latach jak zaczęło się psuć
  • Odpowiedz
@alfka: Tak jest. Moja teoria jest taka, że mózg i układ nagrody kobiety nie jest przystosowany do dobrobytu i nie ma się co dziwić.

Facet sobie z tym radzić. Ja np. potrafię docenić coś co mam, albo szukać dobrych stron, cieszyć się.

W zetkniecu z dobrobytem, astronomicznymi przywilejami w krajach rozwiniętych, feminizmem, portalami społecznościowymi układ nagrody kobiet zgłupiał i poległ
  • Odpowiedz
@babicz99: Jeżeli jest taka rola faceta w rozwiniętych społeczeństwach to na logikę i racjonalne myślenie facet powinien uciekać od kobiet jak najdalej, bo jak zbliży się do kobiet to jakby do bagna z pijawkami wpadł i będzie mu 10 razy razy ciężej w życiu.

Przecież to prawie zawsze kończy się jakimiś kłopotami dla facetów, albo są w toksycznym związku i doznają przemocy psychicznej, albo zostają puszczeni kantem, albo mogą zostać
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Wpis mnie zabolał z przyczyn osobistych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
1. Jak nie masz dziewczyny to jest źle.
2. Jak masz dziewczynę, to ona cię nie szanuje i zachowuje się w taki sposób, że masz jej dość i dochodzisz do wniosku, że już lepiej być samemu, bo to z pewnością mniejszą cierpienie niż życie z taką #!$%@?ą kobietą.
3. Rozstajesz się choćby chwilowo i masz
  • Odpowiedz
@whitepilled_: @kanabiss Głównie napisałem, bo wiem, że to nic pewnie nie da, ale wielu facetów myśli tutaj, że związek to jest jakiś szczyt Mount Everestu i brama do nieba, bo nigdy nie byli w związku, nie uprawiali seksu itd.

I nawet nie wiedzą w jaka pułapkę i jakie bagno się pakują. Powinni trzymać się z dala od tego jak od basenu z piraniami, bo może w moment zostać z nich tylko resztka gołych kości.

Te realia są dla faceta bezlitosne, bo są systemowo odebrane facetowi wszelkie narzędzia, którymi może
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Podam taki przykład jak faceci mają fajnie.

Koleżanka znalazła sobie chłopaka, na bardzo zbliżonym poziomie jeśli chodzi o atrakcyjność, wykształcenie, zarobki i generalnie wszystko.

Jej matka oczywiście podniosła larum, że on nie jest dla niej dobrym partnerem, że jest na zbyt niskim poziomie. Ona zasługuje na
  • Odpowiedz
@whitepilled_: Powiem tak, może to jest brutalne - masz dwa typy faceów - topka która od kobiet nie może się odpędzić i reszta. Reszta jest albo sama albo raczej w kiepskich związkach. Topka zmienia kobiety jak leci i ma je często brzydko mówiąc w dupie, jest rozczeniowa albo się znudziła? next i o tych facetach z taka nienawiścią często piszą kobiety, bo oni mają żonę, kochankę i kochankę kochanki.

To
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: U mnie firmie niedawno była aferka, jakieś dwie laski #!$%@?ły typa z imprezy do HR i typ już zwolniony, elo.

Tak kobiety mają absurdalne przywileje i generalnie unikałbym kontaktów z kobietami zwłaszcza w robocie. W życiu prywatnym są aroganckie bo faceci ciagle do nich podbijają co niestety sam widziałem jak wychodziłem z swoimi byłymi. Tak naprawdę ciężko by kobiety były jakieś super dobrze wychowane przy ilości atencji jaką dostają
  • Odpowiedz
@janciopan: Takie problemy nie biorą się z niczego, zamiast lamentować to może lepiej byłoby poznać ich prawdziwe źródło i znaleźć rozwiązanie. Przez 5 lat było fajnie a od 3 lat jest piekło i to nastąpiło tak nagle? Albo została przez kogoś lub pewną grupę ludzi po prostu zmanipulowana, albo ma kogoś lepszego na boku.
  • Odpowiedz