Wpis z mikrobloga

Po ośmiu latach związku wygarnąłem po całości i zwyzywałem swoją dziewczynę okropnym pakietem obelg. Nigdy żadnej dziewczynie nie powiedziałem takich rzeczy. Teraz jest mi okropnie i czuję się do dupy, ale kto w ogóle zwracałby uwagę na uczucia faceta.

Od 8 lat jesteśmy razem i gdzieś od 3 zmieniła się z anioła w diabła. Powiedziałem jej, że jest spier.toliną, roszczeniową, leniwą, egocentryczna, rozpieszczona przez matkę, że nie ma za grosz wdzięczności za to co ja robię, że tylko leży, ma wszystko podane na tacy, gapi się w te durne Instagramy i inne portale, cały stres jest zawsze na moich barkach, wszystkie poważne decyzje, stresujące sytuację. Oświadczyłem jej, że żałuję, że w ogóle ja kiedykolwiek spotkałem, że jest pieskiem swojej przyjaciółki, jak gwizdnie to przybiega, a mnie ma w doopie, że nie docenia niczego co robię i nic nie wnosi do tego związku i ma mi się już nigdy na oczy nie pokazywać i nie dzwonić.

Teraz jest mi źle, po ośmiu latach wspólnego życia z kimś, wspólnych sytuacji, marzeń i też tych dobrych chwil.

Facet zawsze jest sam, a jeśli chodzi o kobietykobiety to zawsze wychodzi z nich po jakimś czasie roszczeniowa spiertolina. Taka jest prawda. Powiedziałem jej też "wy wszystkie jesteście bezwartościowe i do niczego, lepiej nie być z żadną kobietą. Facet jest tylko wołem roboczym w dzisiejszych czasach.

Ściska mnie w dołku.

#rozowepaski #redpill #blackpill #zwiazki #przegryw #feminizm #pieklokobiet #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn #mgtow #depresja #psychologia #kobiety #randkujzwykopem
  • 126
  • Odpowiedz
@#!$%@? wy wyzywacie się na ostatnich laskach za krzywdy wyrządzone przez wasze toksyczne ex i sami przez te związki stajecie się tak toksyczni że wręcz wymuszacie na tej ostatniej dziewczynie by sama miała zachowania waszych ex, staję się więc pod waszym wpływem taka jak tamte.
  • Odpowiedz
to na logikę i racjonalne myślenie facet powinien uciekać od kobiet jak najdalej


@Ynfluencer:

Bo zamiast wybrać normalne kobiety to woli wybierać toksyczne idiotki a potem swoje obawy i traumy z nimi przelewać na te normalne, zarzucając im np to że chcą go oszukać, bo jego ex go oszukała, czy że to zdradza, bo ex zdradziła, projektując na nowej dziewczynie i insynuując jej, że zrobi to co robiły mu jego
  • Odpowiedz
to oznacza że miałeś 5 lat żeby ją spokojnie ułożyć pod siebie. Oby to doświadczenie cie czegoś nauczyło.


@ZbigniewUSA:

Pod siebie xD a on oczywiście nie musiał się do niej dostosować, tylko ona do niego i pewnie jak coś nie wyszło bo laska miała swój rozum to awantura dlaczego zapomniała że on o godzinie 12:35 idzie srać i w tym czasie nie wolno jej zająć kibla ale ona się nie
  • Odpowiedz
@Ynfluencer:

A ja uważam że nie masz racji, bo jest masa takich kobiet, które są normalne. Nieporozumienia się zdarzają i nie wynikają z zaburzeń. A zamiany mogą być wywołane samym zachowaniem faceta, które różowej się nie podoba ale niebieski ma to gdzieś bo uważa, że to ona ma być jak on chce a nie odwrotnie. Laska się czuje wykorzystywana i wychowana pod faceta pozbawiona wlasnych poglądów i zdania jesli nie
  • Odpowiedz
  • 2
Tak jest.


Widzę, że chłopski rozum w narodzie dalej silny. xD
I przez chłopski, wcale nie mam na myśli męskiego.

Moja teoria jest taka, że mózg i układ nagrody kobiety nie jest przystosowany do dobrobytu i nie ma się co dziwić.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Hahaha? Co to za stresy? Każda sytuacja kryzysowa, która wymaga jakiegoś reagowania to jest zawsze patrzenie na faceta z oczekiwaniem, że coś zrobi. Można sobie gadać i teoretyzować do woli. Szukać pokrętnych, naciąganych argumentów jak ty BlueAlien, ale zawsze tak jest.

Idziesz w ciemną noc z facetem i czterech dresów wyłania się zza rogu i dowala do was? Kto ma działać? Facet.

Pali się, rura jepła i zalewa woda? Kto ma działać?
  • Odpowiedz
Każda sytuacja kryzysowa, która wymaga jakiegoś reagowania to jest zawsze patrzenie na faceta z oczekiwaniem, że coś zrobi.


@Ynfluencer: dokładnie tak
baba tylko patrzy aż ktoś zrobi

Facet to peezda, jeśli zajaknie się o jakimś problemie, że sobie nie radzi. Jak powie to dwa razy to już wybiegają samczyki alfa, żeby przestał się mazać, bo ciągle tylko użala się nad sobą, laski to samo. Kobieta może godzinami

dlatego trzeba trzymać
  • Odpowiedz
Facet sobie z tym radzić. Ja np. potrafię docenić coś co mam, albo szukać dobrych stron, cieszyć się.


@Ynfluencer: Ja też tak potrafię, czy to oznacza, że jestem mężczyzną? W swoich wypowiedziach uprawiasz taką generalizację, że ciężko się czyta. Ok, jesteś teraz rozgoryczony, sfrustrowany itp., ale myśl trochę.
  • Odpowiedz
Twój móżdżek nawet nie jest w stanie pojąć, na jak uprzywilejowanej pozycji się znajdujesz żyjąc w zachodnim, bogatym społeczeństwie jako biały facet.


@alfka: Oczekujesz, że po ciężkich przejściach ktokolwiek sobie pomyśli przykładowo "no dobra może ta kobieta mi zniszczyła psychikę i zabrała lata mojego życia, ale przecież żyję sobie w zachodniej cywilizacji, jest git, nic się nie stało". Każdy ma swoje chwile słabości i w takich sytuacjach nie ma znaczenia
  • Odpowiedz