Wpis z mikrobloga

Po ośmiu latach związku wygarnąłem po całości i zwyzywałem swoją dziewczynę okropnym pakietem obelg. Nigdy żadnej dziewczynie nie powiedziałem takich rzeczy. Teraz jest mi okropnie i czuję się do dupy, ale kto w ogóle zwracałby uwagę na uczucia faceta.

Od 8 lat jesteśmy razem i gdzieś od 3 zmieniła się z anioła w diabła. Powiedziałem jej, że jest spier.toliną, roszczeniową, leniwą, egocentryczna, rozpieszczona przez matkę, że nie ma za grosz wdzięczności za to co ja robię, że tylko leży, ma wszystko podane na tacy, gapi się w te durne Instagramy i inne portale, cały stres jest zawsze na moich barkach, wszystkie poważne decyzje, stresujące sytuację. Oświadczyłem jej, że żałuję, że w ogóle ja kiedykolwiek spotkałem, że jest pieskiem swojej przyjaciółki, jak gwizdnie to przybiega, a mnie ma w doopie, że nie docenia niczego co robię i nic nie wnosi do tego związku i ma mi się już nigdy na oczy nie pokazywać i nie dzwonić.

Teraz jest mi źle, po ośmiu latach wspólnego życia z kimś, wspólnych sytuacji, marzeń i też tych dobrych chwil.

Facet zawsze jest sam, a jeśli chodzi o kobietykobiety to zawsze wychodzi z nich po jakimś czasie roszczeniowa spiertolina. Taka jest prawda. Powiedziałem jej też "wy wszystkie jesteście bezwartościowe i do niczego, lepiej nie być z żadną kobietą. Facet jest tylko wołem roboczym w dzisiejszych czasach.

Ściska mnie w dołku.

#rozowepaski #redpill #blackpill #zwiazki #przegryw #feminizm #pieklokobiet #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn #mgtow #depresja #psychologia #kobiety #randkujzwykopem
  • 126
@Oticzek: Wiesz jak to jest stary, mnie się od razu załączają nerwy, tym bardziej jak wiem, że ktoś ściemnia i ma za uszami. Od razu mam myślenie tunelowe i traci na tym jakość i merytoryka. Poza tym mojej dziewczynie można przedstawić dowody to się tylko obrazi i wypiera to.

Tak samo było ze wszystkimi dziewczynami, które spotkałem w życiu, i z którymi byłem. Przedstawienie czarno na białym dowodów, którym nie da
@Ynfluencer: Kobiety w dzisiejszych czasach chyba tak mają, że za wszelką cenę rękami i nogami odpychają od siebie odpowiedzialność. Praca i większość budżetu- na mojej głowie, oczywiście z nadgodzinami bo inaczej byśmy we Wrocku najwyżej pokój na spółę wynajęli. Ogarnianie rachunków i auta- no ja, zakup domku na kredyt- oczywiście, że moje zmartwienie. Jakieś podróże/atrakcje dla NAS i organizacja ich-ja. Ona dołoży co najwyżej połowę rachunków za mieszkanie, które ja 4
@Czekolatka: Tak, masz rację. Pozwalam się eksploatować, ale durniem nie jestem, bo zawsze, czy to w pracy, czy to gdzieś indziej ja staram się, jestem uczciwy, ale do momentu, gdy ktoś mnie nie roocha już za długo. Np. byłem uczciwy kiedyś w pracy w jednej firmie dopóki mnie nie oszukali. Raz, drugi, trzeci i miarka się przebrała to zajepalem im długie L4 w takim momencie, że się osrali. Mam swoje granice.
@Ynfluencer: Prawdziwy mężczyzna musi być silny, nie może sobie pozwolić na okazanie chwili słabości. Źle to rozegrałeś. Po prostu pokazałeś że sobie nie radzisz i dlatego poczułeś się fatalnie. Jak widać do związków to trzeba mieć jaja.
@Ynfluencer: @silnikAtrakcyjny Stąd popularność relacji typu ONS/FWB. Jak gadałem z kumplami o związkach to może 10-20% było naprawdę zadowolonych a reszta bardziej lub mniej narzekała.

Jest powszechny gaslighting niby się dużo czyta jak dbać o partnera i tak dalej, ale ludzie są strasznymi #!$%@? tak naprawdę. A laski szczególnie narcystyczne i trudne w codziennym obyciu bo nie liczą się z uczuciami drugiej połówki (śmiesznie to brzmi ale tak jest). Stąd chłopy
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@daro1: A to jest najgorsze, nienawidzę takiego gadania, że prawdziwy facet coś powinien. No, a kiedy usłyszę co powinna prawdziwa kobieta? Kto ustala te kryteria i daje sobie prawo do rozstrzygania jaki powinien być prawdziwy ktoś? Najgorszy tekst ever.

To ja powiem, że każdy prawdziwy facet powinien mieć w rogu po lewej od okna pokoju stojący mikser do ciasta na wszelki wypadek.

Każdy kto tego nie ma to nierób, len, nieudacznik
@Ynfluencer: I w sumie jednym z większych zdziwień dla mnie było jak kobiety opowiadały o ons/fwb a związku.

ONS/FWB to na zasadzie seks, spotkania raz na jakiś czas i pełen luz.

A do związku facet ma się starać, angażować, męczyć, wymagania dużo większe sratutu tatu.

Rozje-bało mi to łeb. Goście którzy chcą traktować poważnie dziewczynę muszę się bardziej męczyć i bardziej starać, a laski oczekują od nich więcej. A goście od
@Ynfluencer: Myślę, że miałbyś większe szanse ją jeszcze "zakręcić", gdybyś nie pokazał jej tych emocji. Zamiast tego ich energię wydał na stopniowe zwiększanie asertywności i naprawienie ram relacji.
Tak to zobaczyła, że jesteś zgnębiony tym, dostała dowód, że jest górą nad tobą, że się jej udało, zobaczyła słabość i jesteś teraz krok do tyłu.
Tym bardziej, że na początku jak sam napisałeś, były dobre emocje i szło na właściwym torze, czyli
@Ynfluencer


Tak samo było ze wszystkimi dziewczynami, które spotkałem w życiu, i z którymi byłem. Przedstawienie czarno na białym dowodów, którym nie da się już zaprzeczyć skutkuje z miejsca fochem.


nieironicznie powiem ale to to Ty wybierasz takie kobiety, dlaczego? wzorce zaczerpnięte z domu, możliwe że potrzebna jest tutaj terapia.

95% kobiet jest #!$%@? warta i dlatego jako mężczyźni musimy potrafić dostrzegać redflagi i odpulać te pustaki jak najszybciej.
@Ynfluencer: Szczerze powiedziawszy współczuję Ci, ale z tego co napisałeś we wpisie i swoich komentarzach to przebija się przez nie złość, zgorzkniałość, bardzo złe nastawienie do kobiet i związków oraz dziwne przekonania. Widać, że bardzo emocjonalnie do tego wszystkiego podchodzisz i przez to co się wydarzyło nie potrafisz racjonalnie spojrzeć na niektóre rzeczy.
Pomyśl o pójściu do psychologa i przerobieniu pewnych rzeczy bo z takim nastawieniem do kobiet, przekonaniami i tym
Tym bardziej, że na początku jak sam napisałeś, były dobre emocje i szło na właściwym torze, czyli oczekiwania były dobrze ustawione.


@GhostTrick: Większość ludzi na początku się stara, a później pojawia się nuda i rutyna i pokazują jacy są na codzień. Dlatego jak już wchodzimy w redpilla to ważna jest obserwacja jak ktoś traktuje ludzi a zwłaszcza bliskich. Czy jest troskliwy, czy pomaga, czy jest egoistyczny i tak dalej. Prędzej czy
@Ynfluencer: Bo zwalasz tylko na nią winę a sam grasz skrzywdzonego. Jakie to typowe tak jak na tych wszystkich redpillowych kanałach, gdzie w komentarzach jest cała masa podobnych którzy się użalają że coś im nie wyszło i też zwalają winę na kobietę która w ich mniemaniu jest roszczeniowa. Co Ty myślałeś że całe życie będzie sielanka? Szczera rozmowa by pewnie coś więcej załatwiła a nie doszukiwanie się winy tylko w partnerce.
Większość ludzi na początku się stara, a później pojawia się nuda i rutyna i pokazują jacy są na codzień.


@janciopan: Oczywista oczywistość.

Od 8 lat jesteśmy razem i gdzieś od 3 zmieniła się z anioła w diabła.


@Ynfluencer: W każdym razie, 5 lat związku z fajną dziewczyną w dobrych emocjach, z dobrym seksem. to nie jest stracone życie ;)
W jakimś sensie i tak dostałeś więcej od młodości niż wielu