Wpis z mikrobloga

Po ośmiu latach związku wygarnąłem po całości i zwyzywałem swoją dziewczynę okropnym pakietem obelg. Nigdy żadnej dziewczynie nie powiedziałem takich rzeczy. Teraz jest mi okropnie i czuję się do dupy, ale kto w ogóle zwracałby uwagę na uczucia faceta.

Od 8 lat jesteśmy razem i gdzieś od 3 zmieniła się z anioła w diabła. Powiedziałem jej, że jest spier.toliną, roszczeniową, leniwą, egocentryczna, rozpieszczona przez matkę, że nie ma za grosz wdzięczności za to co ja robię, że tylko leży, ma wszystko podane na tacy, gapi się w te durne Instagramy i inne portale, cały stres jest zawsze na moich barkach, wszystkie poważne decyzje, stresujące sytuację. Oświadczyłem jej, że żałuję, że w ogóle ja kiedykolwiek spotkałem, że jest pieskiem swojej przyjaciółki, jak gwizdnie to przybiega, a mnie ma w doopie, że nie docenia niczego co robię i nic nie wnosi do tego związku i ma mi się już nigdy na oczy nie pokazywać i nie dzwonić.

Teraz jest mi źle, po ośmiu latach wspólnego życia z kimś, wspólnych sytuacji, marzeń i też tych dobrych chwil.

Facet zawsze jest sam, a jeśli chodzi o kobietykobiety to zawsze wychodzi z nich po jakimś czasie roszczeniowa spiertolina. Taka jest prawda. Powiedziałem jej też "wy wszystkie jesteście bezwartościowe i do niczego, lepiej nie być z żadną kobietą. Facet jest tylko wołem roboczym w dzisiejszych czasach.

Ściska mnie w dołku.

#rozowepaski #redpill #blackpill #zwiazki #przegryw #feminizm #pieklokobiet #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn #mgtow #depresja #psychologia #kobiety #randkujzwykopem
  • 126
  • Odpowiedz
  • 0
@whitepilled_ Generalnie się z Tobą zgadzam, tylko to nie ja dumnie twierdzę, że jestem lepsza i potrafię się cieszyć z drobnych rzeczy, bo jestem facetem, a wszystkie kobiety to durne pipy.
Jak ktoś tak pisze to sorry ale, albo jedno, albo drugie.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Jestem w związku 20 lat. Od 10 psuło się coraz bardziej. W moim mniemaniu ona się psuła. Wiem, że to subiektywna opinia. Jesteśmy po rozwodzie, po którym... po 6 miesiącach kupiliśmy chatę na spółę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od tego czasu znów zaczęła się psuć. Po drodze było kilka wyprowadzek. Moich, jak i jej. Obecnie ustaliliśmy, że ten raz jest już ostatnim i że jeśli coś
  • Odpowiedz
@Ynfluencer ja już 3 lata jestem sam i o rety jaki spokój ( ͡º ͜ʖ͡º). To prawda, współczesne kobiety są glupie. Każda się uważa za gwiazdę, wpatrzone w Instagram itd, każda wygląda niemal tak samo ten żenujący makijaż podkreślający brwi, one leżą i pachnia, a facet do roboty. Baby mają multum wymagań, a co z siebie dają? Dobrze, że ja się w porę obudzilem i odszedłem od
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: nie wszystkie sa złe, nie szufladkuj wszystkich. Ty akurat tak trafiłeś, ale wielu jest we wspaniałych związkach, gdzie dwie polowki sie uzupelniają. To loteria, w ktorej dotychczas po prostu nie miales szczęscia. Głowa do góry, zajmij sie soba przez jakiś czas, będzie dobrze. Poboli i przestanie, ale w ogolnych rozrachunku wyjdziesz na plus.
  • Odpowiedz