Aktywne Wpisy

prostymirek +82
Słabi ludzie stworzyli nam ciężkie czasy w których o jedną kobietę trzeba konkurować z tysiącami mężczyzn, o mieszkanie z landlordami i flipperami, a o pracę z hindusami i innymi imigrantami.
#takaprawda #demografia #praca #zwiazki #nieruchomosci
#takaprawda #demografia #praca #zwiazki #nieruchomosci

paluszki_rybne +66
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





Czy zakup pod koniec zeszłego roku mieszkania dla siebie we Wrocławiu w okolicach Parku Grabiszyńskiego, Tarasów, w pełni i całkiem porządnie wyposażonych 60m2, dwustronne, we wczesnym nowym budownictwie z miejscem postojowym, mediami miejskimi, za 580k to był dobry deal? 4-4,5 km dojazd do rynku, zależy którędy. W linii prostej trochę ponad 3,5km. Taka cena była widoczna tylko przez jeden dzień bo obserwowałem długo ofertę i od razu zadzwoniłem po solidnej obniżce. Mogłem czekać na BK2% bo już były o nim pierwsze informacje, ale nie czekałem i wziąłem normalne kredo. Nadpłacam solidnie już od samego początku, więc i tak nie wyjdzie to bardzo drogo, w międzyczasie podwyżkę jeszcze dostałem. Żadne wady mieszkania się nie pojawiły, sąsiedzi w porządku. Łapali się wszyscy za głowę że odważny jestem biorąc w "tej sytuacji" kredyt, wziąłem go praktycznie gdy popyt szorował po dnie, a jakbym teraz miał kupować to nie wiem gdzie bym zamieszkał za te pieniądze, na pewno nie w tej odległości od centrum, najbliżej to chyba w tych kurnikach na Awicenny. W okolicy tylko nieoddane jeszcze stany deweloperskie za 600k+ w podobnym metrażu, na rynku pierwotnym nic poza wielką płytą albo bardzo młodymi mieszkaniami za 700k+ nie widzę. Za prawie 800k do wyboru mniejsze mieszkania w Corte Verona z jakimiś dziwnymi rozkładami albo totalnie odjechane ceny w jednych i drugich Ogrodach. Zastanawiam się ile to moje jest teraz warte. Mieszka mi się tu super, każdego dnia się budzę uśmiechnięty i się mocno zadomowiłem, ale zastanawiam się jak to wyszło z biznesowego punktu widzenia. #nieruchomosci #mieszkanie #kredythipoteczny
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
────────────