Wpis z mikrobloga

Chłop rozwiódł się z żoną. W JEGO mieszkaniu mieszkała żona i dziecko bo tak zdecydował sąd. Ponieważ to chory układ to chłop z czasem mieszkanie sprzedał. Wszystko legalnie. Nowy właściciel załatwił sobie sądownie eksmisję lokatorów bo ci nie zamierzali go opuszczać. Skoro eksmisja to jest też mieszkanie zastępcze. Wszystko trwało kilka lat.

Co robi lewactwo? CO ZA WSTRĘTNY PATRIARCHAT! CHAM! ŻONĘ WYRZUCA! WSTRZYMAĆ EKSMISJĘ! ZMIENIĆ WYROK SĄDU!

I siedzą na schodach blokując działania prowadzące do eksmisji xDDD

Potem się dziwcie, że jakieś 1,5 mln mieszkań w Polsce stoi puste, a ceny kupna i najmu wywalają w kosmos. Bo nawet jak masz w ręce wyrok sądu to przyjdzie ci lewak i powie że on BRONI LOKATORÓW i zabroni ci wejścia do WŁASNEGO MIESZKANIA w którym na twój koszt żyją jacyś inni ludzie xDDD No kijem bym pogonił bez skrupułów gdyby mnie takie coś spotkało.

#bekazlewactwa #4konserwy #ekonomia #mieszkanie #lewica #konfederacja
wojtas_mks - Chłop rozwiódł się z żoną. W JEGO mieszkaniu mieszkała żona i dziecko bo...

źródło: FzNrT_yXgAAnzlj

Pobierz
  • 93
tego problemu nie byłoby wcale, gdyby to 'Państwo' z kartonu zapewniło jakiekolwiek mieszkania zastępcze dla osób w takiej sytuacji, a jedyne co mogą urzędnicy to brać pod stołem kasę za pozwolenia na budowę od patodeweloperów.


@szczpnsky: Skoro jest eksmisja to jest też mieszkanie zastępcze.

Przypominam jak Ikonowicza wyjaśnił prezydent Nowej Soli:


@revente: Szkoda, że teraz zdziadział on w Senacie i idzie ręka w rękę z Lewicą.
@cookie96 umiesz uargumentować swoje stanowisko?
"libek jesteś i tyle, paróweczkowe imperium już założone?"
bo póki co to mam wrażenie, że masz 12 lat....#!$%@?, no tak, koniec roku szkolnego...zatem, ma pan rację, państwa dyskusja jest na bardzo wysokim poziomie. Tylko jakieś leszcze nie rozumieją, że jak sobie ktoś coś kupił, to nie znaczy, że to będzie jego własność!
@wojtas_mks: Madka z bombelkiem, czyli największy rodzaj pasożyta jaki tylko istnieje. Nie pracuje, mimo najniższego bezrobocia w historii. Bierze tylko 500+, zasiłki i wyciąga lepkie łapki po więcej. Tutaj akurat właściciel w pakiecie nabył to wątpliwe towarzystwo, ale są tacy landlordzi, którzy wynajmują im mieszkania dobrowolnie. Takich to podziwiam, a jednocześnie się dziwię, bo to jest proszenie się o poważne kłopoty.
Potem się dziwcie, że jakieś 1,5 mln mieszkań w Polsce stoi puste, a ceny kupna i najmu wywalają w kosmos. Bo nawet jak masz w ręce wyrok sądu to przyjdzie ci lewak i powie że on BRONI LOKATORÓW i zabroni ci wejścia do WŁASNEGO MIESZKANIA w którym na twój koszt żyją jacyś inni ludzie xDDD No kijem bym pogonił bez skrupułów gdyby mnie takie coś spotkało.


@wojtas_mks: Nikt się nie dziwi
w takich sytuacjach powinno to wyglądać w ten sposób, przychodzi komornik, mówi że do x dnia bye bye, w dzień x jeżeli nadal nie oddają mieszkania to dzwoni po policję, oni mówią że za 1 h przystępują do działania. ludzie blokują? ostatnie ostrzeżenie po którym po prostu używają środków przymusu bezpośredniego wobec każdego co tam się rzuca. dziękuję do widzenia