Wpis z mikrobloga

#famemma #budda #youtube
Serio ktoś myślał że 20 letni chłopak który wrócił ze zmywaka w UK. Sam rozkręcił tak kanał na YT i z czapy miał takie samochody? A zapomniałem, jakaś furę kupił po powrocie i zaczął ją wypożyczać i zaraz otworzył wypożyczalnie Xd loterię są tylko do zarabiania a akcje charytatywne, żeby normictwo go broniło i chwaliło.
  • 17
  • Odpowiedz
  • 10
@ElementalX7: z tym zarabianiem 15k jako 15 latek. To jest tak samo jak z tymi od mieszkań. Mindal czy pindal. Jako dziecko zarabial kilka tysięcy miesięcznie za koszenie trawy sąsiadom Xd trawa chyba co godzinę była taka jak przed koszeniem
  • Odpowiedz
  • 11
@ludi91 a jego brat czasem nie siedział w więzieniu “po cichu”, a za Budda nie stoi ogromna kasa jednego szemranego typa? Szkoda, że w filmie o tym nie ma
  • Odpowiedz
@ElementalX7 @ludi91 ale wiecie, że to nie było w gimnazjum tylko po nim? Więc on nie miał 15 lat tylko 18.
Nie wiem ile on tam gadał, że zarabia ale znałem chłopa co w 2008-2009 roku wyciągał po 5k-6k netto miesięcznie z call center.
  • Odpowiedz
@SPRANTKILL ale mi dopiekles xD tylko widzisz, ja rozumiem tekst czytany a ci do których pisałem jak widać nie. Ty zresztą też mało inteligentny skoro uważasz, że chłop poszedł do roboty w call center mając 15 lat xD
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze Przecież ja tak nie twierdzę. Zazwyczaj twierdzą tak Ci, którzy według siebie dorobili się od zera nie mając żadnych pleców. Kolejny z brzegu Stanowski, który w wieku 15 lat już pracował w przeglądzie sportowym.
  • Odpowiedz
wszystkie te loterie na auta (których teraz jak grzybów po deszczu) to naciąganie na hajs z szansą mniejsza niż w totku


@Bogactwo_czesc_glowna: Nie sądzę. W lotto szansa na trafienie szóstki to 1:14 000 000 + podzial wygranej miedzy ludzi, ktorym uda sie trafic piatki, czworki i trojki. U Buddy miales kilka samochodow i nie sadze, aby #!$%@? az tyle kuponow. Poza tym co jest naciaganego w sprzedazy ludziom opcji na wygranie
  • Odpowiedz