Wpis z mikrobloga

https://wiadomosci.wp.pl/victim-blaming-po-smierci-anastazji-stala-sie-rzecz-potworna-6910998434990656a

Zacznijmy od tego, że pani Anastazja nie zrobiła niczego niewłaściwego. Skończyła pracę i po prostu poszła na drinka ze znajomymi. Mnóstwo ludzi, w tym osoby, które wypisują te ohydne bzdury, robią coś podobnego.


Nawet się dobrze wywiad nie zaczął a już taki piękny fikołek

#anastazjazgrecji
Bumelante - https://wiadomosci.wp.pl/victim-blaming-po-smierci-anastazji-stala-sie-rz...

źródło: MjI5MDgwYgsoVzt3SAxvHmsPby0OVWFIPBd3Zkg4Ylx9BTV3UURiDCBZKDYCByJELkc4NAYAPUQ5WWIlFx5iHHgaKS0UByELMBooKQUSKUV-AnggUkB-XWRUKHZTWnlfelNgJVdHdEdwUykiUxZ8CyxTfSBFCg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Bumelante: Cały ten wywiad to maksymalne naginane lub ignorowanie rzeczywistości, żeby pasowało pod tezę.

Anastazja wykonywała pracę sezonową. I po to ludzie się podejmują takiej pracy, żeby równocześnie być trochę na wakacjach, w tym poznawać nowych ludzi. A poznajemy ich w rozmaitych okolicznościach.

Poznajemy, a nie upijamy się z nimi bez nikogo znajomego w pobliżu.

Inna sprawa, że pani Anastazja zrobiła różne rzeczy, żeby się zabezpieczyć. Zadzwoniła do swojego chłopaka, mówiąc,
  • Odpowiedz
@Bumelante:

Skończyła pracę i po prostu poszła na drinka ze znajomymi


ŁO #!$%@?, ALE FIKOŁ xD

Od kiedy picie winiacza pod sklepowym płotem z 4 nieznajomymi i dilerem jest uważane za "drink ze znajomymi"? ( ͡ ͜ʖ ͡)
Rozumiem, że jak pójdę na mecz i wezmę udział w rozróbie to mogę to nazwać "aktywnie spędzonym czasem w gronie znajomych"? xD
  • Odpowiedz
@Bumelante: Czytałam ten wywiad, ale ledwo przetrawiłam te bzdury.

A ludzie swoje zachowanie mogą kontrolować, a nawet mają obowiązek je kontrolować. Ta męska seksualność to nie jest coś, co się unosi w powietrzu, przed czym kobiety mają obowiązek się zabezpieczać.


Tak. Owszem. Normalni ludzi kontrolują swoje zachowanie, ale zwyrole mają to gdzieś.

Bo ok. 80 proc. zgwałceń dokonują osoby, które znamy. Często są to nawet osoby bliskie, tak mówią badania i
  • Odpowiedz
  • 0
Rozumiem, że jak pójdę na mecz i wezmę udział w rozróbie to mogę to nazwać "aktywnie spędzonym czasem w gronie znajomych"? xD


@m3n3lli: nie no, wtedy to będzie toksyczna męskość i leczenie kompleksów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz