Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak ja się boje przekroczenia magicznej bariery 30 lat. Okres między 25-30 to brutalny #agepill i trailer tego co cie czeka w przyszłości. Myślisz, że masz czas albo zegar biologiczny cie nie dotyczy? W młodości wydawało ci się, że będziesz nieśmiertelny i miałeś panienki na studiach więc wszystko będzie git? Życie singla fajnie wygląda na filmach i memach? To poczekaj do 30-stki.. Oto moja lista gdzie z low-normika powoli przepoczwarzam się w przegrywa samotnika dzikusa:
1) Umówmy się, młode laski wolą starszych ale nie po 25 r.ż. Wolą starszych ale nie zmęczonych pracą i życiem "starszych panów" tylko dynamicznych gości, z którymi i pojeżdżą nocą sportową furą i pooglądają netflixa do późna w nocy. Starszych (może nie chadów) ale z fajnymi gęstymi włosami, brakiem zmarszczek, lekko umięśnionych i energicznych. Nie samotników, którzy rano muszą wstać do pracy i ogólnie to zmęczeni życiem, ze starą Skodą Octavią, lekkim brzuszkiem i początkami siwizny. Starszych od nich ale nadal młodych gości one mają na pęczki w klasie, w szkole, na instagramie, na fejsbuku. O pannach w okolicach twojego wieku nie wspominam bo po prostu wolnych nie ma. Laski z dziećmi? Nadal zbyt dumne i jak już będziesz na tyle zdesperowany żeby spróbować to licz się z tym, że musisz się mocno postarać o względy bez gwarancji sukcesu.
2) Zdrowie/sport/sylwetka/wygląd. Mimo, że i tak sporo ćwiczę to wcale nie wyglądam jakoś lepiej niż goście około 30-stki bo sporo w takim wieku chodzi na siłownie. Być może to efekt ciągłej rywalizacji. Sporo widzę par 30+ gdzie gość wygląda sylwetkowo bardzo dobrze a laska jest przy kości. Co do zdrowia to jakikolwiek a-----l to gwarantowana senność a na drugi dzień potężny kac i zgaga. Trzeba patrzyć co się je. Ciężko pozbyć się brzuszka, bo wszystko tam się odkłada. Coraz mniej włosów. Zmęczone oczy. Gorsza cera, brak tego blasku. Pojawiają się choroby i dolegliwości, o których wcześniej nie myślałeś.
3) finanse/praca/kariera. Tutaj właściwie ciężko o eksperymentowanie. Na co sobie zapracowałeś to masz ale od 30-latka oczekuje się więcej. Najbardziej martwi posiadanie własnego mieszkania gdzie jestes uziemiony na dziesiąt lat i jako singiel będziesz miał wysoką ratę, więc raczej musisz się wstrzymać z nieprzewidzianymi wydatkami lub planami o zmianach miejsca zamieszkania. Fajnie jakbyś już miał auto. Wszystko jako singiel będzie droższe. Jak stracisz pracę to nie możesz sobie neetować u mamy bo szybko opłaty i kredyty upomną się o ciebie. Nie ukrywajmy też, że zaradność/atrakcyjność w tym wieku jest x5 bardziej widziana przez twoje zarobki i jak zarabiasz sobie 5k to to jest nic bo one też tyle zarabiają albo więcej.
4) Samotność, samotność, samotność. Jedziesz na wakacje? Chodź sobie do baru sam, na wycieczki sam i sam sobie rezerwuj leżak na plaży a potem spinaj się żeby nikt ci nie ukradł rzeczy gdy idziesz do morza xD do knajpy chodzą pary, na imprezy pary, w sklepie pary, w kinie pary. Sylwester sam, walentynki sam, urodziny sam, wakacje sam, święta sam. Dawni znajomi? Ci wszyscy samce alfa i klasowe oskarki? "Paaaanie, dorośnij i załóż sobie rodzinę jak my i przestań być dziecinny. Nie mamy czasu a zresztą jutro trzeba wstać do roboty".

#samotnosc #przegryw #tfwnogf #zycie #gorzkiezale #wykop30plus #mlodosc #doroslosc #blackpill #feels #tinder #badoo #zwiazki #randki #singiel #single



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak ja się boje przekroczenia magicznej barie...

źródło: HYc2wGabP

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: mam ponad 40 lat a nie mam problemow o ktorych piszesz. Nie mam zmeczonych oczu, bo spie odpoweidnia ilosc godzin i dbam o sen, nie jestem zemczony zyciem bo mam motywacje i dyscypline. Nie mozesz zrobic dobrej sylwetki w wieku 30 lat? To jest latwiejsze niz majac 40. Majac 30 lat mozesz swoje zycie zmienic jeszcze 150 razy, wywrocic do gory nogami i zmienic kariere. Samotne wakacje? Nie ma
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): J jako 36 letni prawik boje się, że gdyby zdarzył się cud i mnie jakaś chciała i była by wspólna chemia, to okazało by się, że ma wątpliwą przeszłość seksualną: ons, fwb, karuzela, s--s turystyka z alvaro lub habibi we włoszech/hiszpani itp. Ale najprawdopodobniej jestem bezpieczny, bo skoro przez 36 lat mnie żadna nie chciała z którą miałbym wspólną chemię, to już tak będzie do końca życia.

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 4
Anonim (nie OP):
@DrGreen_2: każda do ślubu powinna być dziewicą, ale teraz jest jak jest, bo wysokie obcasy, p0lka.pl, wyborcza i inne lewicowo-feministyczne szamba wmawiają kobietom, że mają prawo się wyszaleć, że karuzela kaktusów to jest to, a beciak się znajdzie później. Tylko później rezultaty są jakie są: rośnie liczba starych panien przewalonych przez nie wiadomo kogo, ilu i w jakich okolicznościach, rośnie liczba samotnych matek, rośnie liczba rozwódek, które po takiej karuzeli nie są w stanie stworzyć trwałego związku. A później te samotne matki wychowują swoich synów na ćpunów, meneli, alkoholików, gwałcicieli itd. Do czego to prowadzi masz przykład z wczoraj, ale co tam wyśmiewaj się dalej z dziewictwa i niech świat płonie.
  • Odpowiedz
@jony-terrt: Zarzutka jakaś pewnie z pokolenia Z.
Ci debile sobie uroili, że w wieku 30 lat jesteś już stary xD

Nie te czasy. Kiedyś chłop ciężko pracował fizycznie, to 30 mogło wyglądać na 40. Teraz to zupełnie co innego.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @mirko_anonim: kwestia genów, ja mam 40 lat a wyglądam na 17, ludzie proszą mnie w sklepie o dowód. Także nie jest za późno to wszystko to tylko kwestia genów. Znałem ludzi co do 36 roku życia wyglądali młodo, później pyk jeden rok i wrak człowieka, mimo że dbali o siebie.jak opętani.

  • Odpowiedz
Ale najprawdopodobniej jestem bezpieczny, bo skoro przez 36 lat mnie żadna nie chciała z którą miałbym wspólną chemię, to już tak będzie do końca życia.


@mirko_anonim: trzeba przyznać, że jesteś niepoprawnym optymistą jeśli w swojej sytuacji jeszcze widzisz jakieś szanse poprzez pisanie "najprawdopodobniej"
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: cope, jeżeli masz dobre geny to spokojnie 20-22 latki chcą się spotkać z 28-30 tylko no po prostu nie możesz wyglądać jak typowy "tatuś" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: tylko jeśli jesteś brzydki do potęgi i robisz w fabryce brudu. Do 28 roku życia spędziłem większosć czasu z jedną partnerką. Potem jako typowy introwertyk miałem problem z poznawaniem więc trafiały się z 2 rocznie do zabawy.
Obecną poznałem w 2020 roku w trakcie podróży. Od rozmowy do tego, że jeteśmy teraz w stałym związku. Sam teraz mam 4 z przodu metryki i prócz stałej partnerki co chwilę uderza
  • Odpowiedz