Wpis z mikrobloga

@eugeniusz_geniusz: w tym miesiącu ściągnięto mi ponad 1300 zł z wypłaty na składkę zdrowotną. W ciągu całego życia wykorzystałam na NFZ jakieś 300 zł pomimo choroby przewlekłej i ciąży. ʕʔ.
  • Odpowiedz
@Mtsen: W mojej przychodni masz czas na rejestracje do godziny 9. Później dzwonisz i nikt nie odbiera( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak mnie te babki wkurzają ton wiecznie zmeczony, jakby mi łaskę zrobiła, ze mogę raz na dwa lata się do lekarza zarejestrować. Przykład z ostatniego czas, tele porada jest jak wizyta. Tylko, ze nikt Ci nie powie na która. Bo jak Pani Doktor zadzwoni, to zadzwoni.
  • Odpowiedz
@robertx: Dokładnie taki jest plan. Przynajmniej jest szansa że nie będą mnie trzymać z bezwodziem 21 dni jak jedną panią z Nowego Targu.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany sprawdzeniem ile mu pracodawca przelał na NFZ i ile z tego wykorzystał, na IKP wszystko jest boleśnie łatwo dostępne.
  • Odpowiedz
@caslin: to sprawdź sobie na ikp ile rzeczywiście kosztowałas NFZ.
Poza tym każdy mądry dopóki nie będzie miał raka czy innej przewlekłej choroby z kosztem leczenia, że rodzina do 10 pokolenia nie spłaci tego ze składek.
  • Odpowiedz
Poza tym każdy mądry dopóki nie będzie miał raka czy innej przewlekłej choroby z kosztem leczenia, że rodzina do 10 pokolenia nie spłaci tego ze składek.


@xxx_XXX_xxx: zapisanie kogoś na wizyte za rok to nie jest leczenie wiec nie wiem o jakich kosztach mowisz
  • Odpowiedz
@eugeniusz_geniusz Rok 2023: mam złamana rękę. Po złożeniu wypada ja rehabilitować żeby sprawność wróciła. Ręka złamana w marcu 2023. Po szpitalnym złozeniu i ściągnięciu gipsu a później ortezy dostaje zgodę i skierowanie na rehabilitację. Ponieważ jest zrost kości i można już bezpiecznie ćwiczyć. Skierowanie z poradni ortopedycznej na rehabilitację z dopiskiem PILNE. 16.06.2023 pytam o terminy w miejscu gdzie robiłem rehabilitację prywatnie (1 spotkanie =200 zł, 4 spotkania =600 zł). Termin na
  • Odpowiedz
@Lewatylnalapa: Ale co w tym dziwnego że termin na NFZ jest za pół roku skoro NFZ płaci co miesiąc jakąs śmieszną kwotę za fizjoterapie, że zatrudniają ludzi na kontakty i tylko kilka godzin w tygodniu?
  • Odpowiedz