Wpis z mikrobloga

Możecie mi wytłumaczyć jaki jest sens brać doping w wieku 20-30 lat? Na siłowni dośc sporo młodych chłopaków ledwo po 20 już leci na towarze. Oczywiście nóg nie ćwiczą, bo po co i latają w dresach nawet przy 30 stopniach, bo wstyd te patyki pokazywać. Już pomijam, że część z nich wygląda i tak słabo.

Przecież jak oni odstawią towar, to będą z 2x mniejsi, a już pomijam #!$%@? organizm.
Jeszcze niektórzy gadają, że bez towaru to ,,nic nie rośnie'' a potem goście mają sylwetkę gorszą i wyniki od naturala xd

Każdy kogo znam i brał towar, to jak przestał ćwiczyć, to wyglądał jak gówno.

#mikrokoksy #silownia #bekazpodludzi
  • 36
  • Odpowiedz
@technojezus: Z pewnych źródeł słyszałem, że teściu taszy od krety. Ale fakt - jakieś 8 lat temu przy moim pierwszym podejściu do siłki każdy mówił, że jest czysty ( ͡° ͜ʖ ͡°), a teraz się nie krępują i bez przypału latają ze strzykawkami i ampułkami.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
mozna po nich ostro poru'chac?


@programista15cm: rozmowa kiedys z szatni na silowni. Typek na oko ok 30 lat, albo lekko po, steryrziarz.

,,no bylem ostatnio u lekarza i wiesz, trochę wyniki slabe no. Mam też problemy w łóżku przez to"

To fajnie poruchanie xddd
  • Odpowiedz
Możecie mi wytłumaczyć jaki jest sens brać doping w wieku 20-30 lat?


@technojezus: Żeby mieć ponadprzeciętne wyniki, które nie są do osiągnięcia bez dopingu.

Już pomijam, że część z nich wygląda i tak słabo.


No to bez sterydów wyglądaliby jeszcze gorzej.

Przecież jak oni odstawią towar, to będą z 2x mniejsi


Niby z jakiej racji? Sterydy anaboliczne powodują nie tylko zwiększoną hipertrofię ale i hiperplazię, i zwiększenie ilości komórek satelickich w
  • Odpowiedz
@technojezus: bo oni chcą szybko wynik widzieć, jak teraz zacznie i na wakacje chce wyglądać to musi brac. Tylko że to śmiesznie wygląda bo większość tylko ma zmagazynowana wodę w mięśniach i wyglądają jak by ktoś żabę słomka napompował przez otwór xd
  • Odpowiedz
@LazyInitializationException: Kiedyś był wgl kult dużego chłopa, #!$%@? łysy cham na swiniomasie z sila wikinga i lapa jak niedźwiedź, od razu po rozmiarach było widać kto jest na towarze bo się wyróżniał z tłumu, dzisiaj się optyka ciała zmieniła i jest tak jak @technojezus pisze. Chude szczurki z witka 30 parę robia #!$%@? redukcję bo "się zaleja" na pinciu środkach przecież to jest #!$%@? komedia, a 3/4 z nich wygląda jak
  • Odpowiedz
  • 0
@programista15cm leciałem rok na trt i nie libido było trochę lepsze ale to nie był żaden game changer teraz lecę na 350mg mg tygodniowo i też tylko trochę lepsze libido względem tego na trt. O nastroju nawet nie wspominam bo sam teść nic nie zmienia
  • Odpowiedz
@technojezus: kiedys poznalem laske przez Tindera starsza ładnych pare lat ale przed 40 i mowila ze jej byly facet bral sterydy i mial wlasnie kłopoty z seksem takze bierz chlopie duzo i najlepiej nie rob odblokow zadnych i nie schodz z bomby tak z 3 lata :) kiedys Różalski to ladnie wyjaśnił, jak jakis cipeusz zacznie brac sterydy to przy zejsciu z bomby usiadzie w kącie i bedzie przez miesiac ssal
  • Odpowiedz
Możecie mi wytłumaczyć jaki jest sens brać doping w wieku 20-30 lat?


@technojezus: No nie ma sensu jak ktoś nie ćwiczy by osiągnąć coś zawodowo. Już pomijam fakt, że sporo osób bierze dla samego wyglądu bo nawet gdzieś amatorsko nie wystartują.
Ja też zauważyłem, że u mnie na siłce oskarki biorą się za sterydy, chyba po prostu by zbudować formę na lato ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lato
  • Odpowiedz
@technojezus

mówisz, że jak przestaną brać to będą gorzej wyglądać od tych naturali na siłowni?

To ja zdradzę ci sekret, ci naturale o których mowisz, w 90% się kłują :D

Więc wiesz… to tajemnica poliszynela tak jak owca wk jest naturalem :D:D:D
  • Odpowiedz
@XYZ91

Bo problem polega na tym ze teściu kosztuje ich z 40 pln na miesiąc… a badania to 500, dobre jedzenie tez #!$%@? kosztuje, wiec jest oszczędzanie. Wywala im wszystkie hormony i #!$%@? nie staje
  • Odpowiedz
@chnibi

To chyba jest indywidualne, ja tez wale 350 mg tygodniowo samego enana i czuje się dużo lepiej, psychicznie, fizycznie itd

Ja akurat mam problem z libido, znaczy normalnie mam wysokie, a na teściu to jest dramat, żona ledwo daje sobie ze mną radę :D

Inna kwestia, że ja już w sumie stary jestem i robię to świadomie, 39 rok idzie, więc to wiek gdzie już na trt powinienem i tak wchodzić
  • Odpowiedz
  • 0
Żeby mieć ponadprzeciętne wyniki, które nie są do osiągnięcia bez dopingu.


@LazyInitializationException: ponad przeciętne wyniki xdddd oni siłowo są słabi

No to bez sterydów wyglądaliby jeszcze gorzej.


Jak się nie umie cwiczyc, to nie moja wina

Niby z jakiej racji? Sterydy anaboliczne powodują nie tylko zwiększoną hipertrofię ale i hiperplazię, i zwiększenie ilości komórek satelickich w mięśniach. To są zmiany na całe życie i nawet jeżeli ktoś zejdzie ze sterydów to
  • Odpowiedz