Wpis z mikrobloga

wlasnie zobaczyłem jak na FB taki ćpun z którym kiedyś pracowałem, typ kompletnie odklejony od rzeczywistości wrzucił sobie fotę z żoną i dziećmi w zoo a chuop gnije w chacie w samotności. co on ma czego ja nie mam
#przegryw #samotnosc
  • 20
  • Odpowiedz
@Szymif: kobiety kochają takich typów i brzydzą się dobrymi ludźmi
dlatego najgorsze co to posłuchać sie mame, by być grzeczny, nie przeklinać, być miłym i uczciwym
  • Odpowiedz
@Szymif: To akurat nic dziwnego. Kobieta wolałaby takiego ćpuna bo z nim coś się dzieje żeby później go zmienić. Po co nudny przegryw co byłby dla niej miły, pomagał i wspierał. Lepiej takiego co zrobi jej huśtawkę emocjonalną i kogel mogel wiadomo gdzie
  • Odpowiedz
@harold97: Chyba mylisz bycie ,,nice guy'' z kimś nudnym, bezpłciowym, #!$%@? czy lekko #!$%@?.

Oczywiście, że opłaca się być spoko typem, nawet w mainstreamie masz takie przykłady (np. Robert Makłowicz, Cezary Pazura, Tomasz Smokowski, Dawid Podsiadło, Keanu Reeves).
  • Odpowiedz
@Szymif: Mnie zawsze zastanawia jak kobiety traktują takich kolesi. U mnie w kołchozie sporo łebków jest alkoholikami i mają różowe oraz dzieci. To nie są stare chłopy co mogli wpaść w nałóg po ślubie tylko młode łebki i widać, że problem z chlanie mieli już w czasie poznawania różowych.
  • Odpowiedz