Wpis z mikrobloga

Bardzo rozczarowało mnie podejście Konfederacji do marszu, głosowałem na Konfederacje w poprzednich wyborach i zamierzałem ponownie oddać na nich swój głos w jesiennych wyborach, ale ich zachowanie nie pozostawia mi żadnego wyboru i muszę zagłosować na KO, gdyż nie mogę zagłosować na partię, która zachowuje się jakby była zaocznym trollem-żołnierzem PiSu - bo zwalczanie i osłabianie opozycji jest niczym innym jak wspieraniem PiS.

#bekazpisu #konfederacja #bekazlewactwa #neuropa #polityka
  • 113
@NaczelnyWoody: nie zwyklem komus biegac po profilu ale kliknalem same wpisy i ostatnia strone. Brak polityki wiec strona przedostatnia a tam rok 2018 i ze z korwinizmow sie wyrasta.
https://wykop.pl/wpis/37196631/jak-to-sie-dzieje-ze-z-korwinizmow-i-turbokapitali

Naprawde glosowales na konfederacje ale juz nie glosujesz bo marsz? Czy moze wyrosles? Czy moze jest jeszcze inny powod ale go jeszcze nie wymysliles albo jeszcze sie nie odbylo wydarzenie?

Marny troll.
@Bloodhorn: w Taki, że osłabia opozycję która ma realną możliwość przejęcia władzy, a potem wszyscy się zastanawiają dlaczego PiS ciągle wygrywa wybory - nic dziwnego skoro 6-8% głosów ludzi którzy ruszą swoje tłuste dupska na wybory idą na partie która ma szklany sufit poparcia a swoimi działaniami wymierzonymi w opozycję wspiera zaocznie PiS- cóż to za wybór?
Nie mam wyboru, jestem zmuszony zagłosować na Koalicje Obywatelską ( ͡° ͜ʖ
@NaczelnyWoody: mylnie zakladasz ze wyborcy konfederacji gdyby jej nie bylo oddaliby glos na PO. Wielu a wrecz BARDZO wielu z nas w zyciu na tuska nie zaglosuje co tez nie znaczy ze zaglosowaliby na pis.

Sam w 2007 oddalem glos na partie rudego i na nikim sie w zyciu tak bardzo nigdy nie przejechalem wiec wybacz sceptycyzm co do jego osoby i cudownej partii ktora od aktualnie rzadzacej rozni sie tylko
@matys210:

pis i po to jest to samo


To samo, bo tak Ci powiedział JKM? ;) Jakoś polityka fiskalna była o wiele lepiej prowadzona za czasów PO, nawet wpadliśmy za jej czasów w deflację. Za czasów PO dolar był średnio po 3zl, euro po 4. Jak baryłka ropy stała po 140 dolców, to benzyna była po 6zl (u nas przy baryłce za 125 dolarów benzyna dobijała do 8,5zl). TVP nie było