Wpis z mikrobloga

Bardzo rozczarowało mnie podejście Konfederacji do marszu, głosowałem na Konfederacje w poprzednich wyborach i zamierzałem ponownie oddać na nich swój głos w jesiennych wyborach, ale ich zachowanie nie pozostawia mi żadnego wyboru i muszę zagłosować na KO, gdyż nie mogę zagłosować na partię, która zachowuje się jakby była zaocznym trollem-żołnierzem PiSu - bo zwalczanie i osłabianie opozycji jest niczym innym jak wspieraniem PiS.

#bekazpisu #konfederacja #bekazlewactwa #neuropa #polityka
  • 113
@Ogau deflacja trwała chwilę, przez większość czasu gdy rządziło PO, gospodarka była bardzo stabilna, nawet biorąc pod uwagę że były to czasy zaraz po ogromnym kryzysie gospodarczym. W 2015 roku inflacja wynosiła prawie 0%, złotówka stała mocno, a relacje z sąsiadami były wzorowe. Czy pisowcy/konfederosja poradziliby sobie z sytuacją gospodarczą jaką mieliśmy w latach 2009-2012? Inflacja poleciałaby do góry bo populiści swoje braki próbowaliby nadrobić rozdawnictwem, pobierając za to dziwnie wysokie nagrody.
@matys210: ale ja nic nie nawrzucałem, zadałem poważne pytanie i liczę na odpowiedź wyborcy danej partii:

przyjmijmy ze wybory wygra wiekszosciowo Konfa, kto bedzie rządził krajem memzen i spółka czy Maryja i Jezus? Bo z tego co wiem to część konfy ,,oddała,, kraj w ręce postaci z książki.


Mogę liczyć na odpowiedź?
@windows95: ale ja nigdzie nie pisałem, że PO było złe. Napisałem tylko, że głupotą jest wymieniać deflację, jako zaletę rządów kogokolwiek
To samo, bo tak Ci powiedział JKM? ;) Jakoś polityka fiskalna była o wiele lepiej prowadzona za czasów PO, nawet wpadliśmy za jej czasów w deflację. Za czasów PO dolar był średnio po 3zl, euro po 4. Jak baryłka ropy stała po 140 dolców, to benzyna była po 6zl (u nas przy baryłce za 125 dolarów benzyna dobijała do 8,5zl). TVP nie było stronnicze, opozycji nie podsłuchiwano pegazusem. Ale Ty będziesz gadał,
@NaczelnyWoody: Mnie w kontekście wyborów najbardziej frapuje wynik Konfederacji i PSL i implikacji wynikajacych z ich potencjalnego, korzystnego wyniku z perspektywy PiSu. Czyli większość sejmowa w konfiguracji PiS+PSL oraz PiS+Konfederacja. I w takiej sytuacji, zaproszenie do rozmów koalicyjnych panów Kosińska/Holowanie w pierwszej kolejności.Cholernie jestem ciekaw, jaka byłaby odpowiedź. Bo to byłby outstanding move pana Kaczyńskiego.
@reznerek trochę manipulacja. Dolar był po 3 zł i niżej bo kryzys. Tak samo euro też ucierpiało na skutek kryzysu finansowego w strefie euro. Ale fakt za Tuska mimo dwóch kryzysów i bez opcji socjalnych typu 500 plus i trzynastka i czternastka mnie procentowo biedy było
@NaczelnyWoody: Co ty #!$%@?? W wyborach prezydenckich w pierwszej turze zagłosowałem na Bosaka a w drugiej zaznaczyłem obu bo nie zamierzam wybierać mniejszego zła.
Głos oddałem nieważny a nie za pisem. Można powiedzieć, że głos nieważny to też głos przeciw bo nie podbiłem nikomu +1 a nie żaden oddany za xD
@NaczelnyWoody: twoja opozycyjna partia jest najlepsza i tylko ona się liczy. Idz być fajny gdzie indziej. I ta gadka nie głosujcie na tych bo i tak jie wejdą. Przez to jest jak jest. Cały czas te same gęby. #!$%@? popis