Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Krótkie anonimowe pytanie do dojrzałych osób, proszę bez hejtu. Jakbyście zareagowali na propozycję waszej partnerki, aby otworzyć związek w jedną stronę (w jej)? Jesteśmy 6 lat razem, oboje lvl31, ale ona większy temperament i potrzeby, którym ja nie potrafię sprostać. Kocham ją i bardzo mi na niej zależy. Jestem gotów się zgodzić, ale zastanawiam się jak to może wpłynąć na nasze relacje...

#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 44
  • Odpowiedz
Ja bym się zgodził, a partnerce i jej nowemu przyjacielowi (kimkolwiek będzie) zasponsorował jeszcze dwutygodniowy pobyt na Seszelach. Tak okażesz dojrzałość i odpowiedzialność w związku.
  • Odpowiedz
Jestem gotów się zgodzić, ale zastanawiam się jak to może wpłynąć na nasze relacje...


@mirko_anonim: tu nie ma się nad czym zgadzać ani zastanawiać, bo ona proponując zdrade... znaczy otwarcie związku już podjęła decyzję. ty mozesz jedynie wybrać czy chcesz być cuckiem czy odejdziesz z godnością.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Eee tam moze bedzie fajnie. Poza tym logika:

-Jesli sie nie zgodzisz. Zwiazek sie i tak rozpadnie.
-Jesli sie zgodzisz to jest szansa ze nie.

To jest #!$%@? gambit. Logika nie zostawia Ci wyboru.
I dobrze o tym wiesz tylko potrzebowales to uslyszec.

To jeszcze nie koniec swiata, ludzie raki dostaja czy cos. Ja Ci wspolczuje ale to nic nie zmienia w obecnej sytuacji. Przepraszam.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim

Podziękuj, że dojrzale próbuje Cie uwzględnić w swoich planach.

Zapytaj czy to próba formalizacji i dostania aprobaty po tym jak już to otworzyła ale jej głupio.

No i czemu tylko w jedną stronę? Jak to tak, zjeść ciastko i mieć ciasto?
Powiedz, że sie zgodzisz jak otworzycie oboje, I dodać, że sie dobrze sklada bo jest taka Anetka w biurze z którą fajnie się gada i miło pracuje
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: pytanie numer 1 czy już z kimś spała jak @al_mighty napisał.
Jeśli nie chcesz otwierać to nie otwieraj. Jeśli widzisz tam szansę otwórz dwustronnie - jakkolwiek z tego skorzystasz lub nie, zobacz reakcję. Mi wygląda na to, że to niezły bait, że w sumie znasz odpowiedź po samym pytaniu lub chce zjeść ciastko i mieć ciastko.
  • Odpowiedz