Wpis z mikrobloga

Jak to się dzieje, że z korwinizmów i turbokapitalizmów się wyrasta w momencie pójścia do pracy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo zaczyna się rozumieć, że Korwin nie reprezentuje Ciebie jako zwolennika #!$%@? Unii Europejskiej i "masakracji lewactwa" tylko tego pracodawcę, janusza, który szuka każdej możliwej okazji by cię wykorzystać, by ciąć koszty Twojego zatrudnienia xD
Zaczynasz też w efekcie rozumieć jak ważne są dla Ciebie prawa pracownicze, zabezpieczenia chroniące przed mobbingiem, nielegalnych darmowych nadgodzin, niewypłacanie pensji na czas.
Zaczynasz rozumieć również to, że zostałeś zrobiony przez Korwina w wała, bo on odegrał przed Tobą teatrzyk buntownika przeciw islamizacji, poprawności politycznej a Ty zafascynowany "masakracjami" Korwina na YT nieświadomie poparłeś człowieka, który ma wymarzony program gospodarczy dla januszexów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #4konserwy #januszebiznesu #bekazkorwina #bekazprawakow #kapitalizm #polityka #bekazpodludzi
  • 22
@DJtomex: nikt nikogo nie wyzyskuje
praca jest warta tyle ile ktoś jest w stanie za nią zapłacić
po prostu wycena roboty, którą może podjąć dosłownie każdy z ulicy, typu telemarketing albo praca w magazynie jest warta te 1,5-1,8k i tyle
@NaczelnyWoody: pracuje w sektorze prywatnym i nadal uważam ze sporo korwinizmow naprawiłoby ten kraj, po prostu korwin sam w sobie jest starym debilem który już zaczyna majaczyć i dlatego na niego nie głosuje. Jak najbardziej powinno się usunąć płace minimalna i zmniejszyć podatki, #!$%@? zus i NFZ, niech ludzie obowiązkowo ubezpieczają się w którejś z prywatnych firm które ze sobą konkurują a nie gniją jak NFZ. To wszystko jednak nie będzie
@Polskiham: Wolny powiadasz? xD
Myślę że wielu osobom by ta wolność dupskiem wyszła prędzej niż weszła xD
Ten gościu sugeruje, by edukacja była płatna i nieobowiązkowa bo sądzi, że taki janusz wódkę chlejący i grażyna z patodzielnicy wie lepiej niż państwo jak dzieciaka wychować xD
Współczułbym tym dzieciom z tych patorodzin, które nie posłałyby dziecka do szkoły z powodu braku pieniędzy bądź braku obowiązkowej edukacji xD
Te dzieci by pięknie podziękowały
To naiwne myślenie, że jakby nie podatki nakładane na pracodawcę to dostawałbyś pensję brutto xD chyba w mokrych snach kuca

@NaczelnyWoody: Uważasz, że gdyby nie było podatków, to pracodawca dalej by nie dawał tobie całej pensji? Tak z przyzwyczajenia czy co? I co by robił z tymi pieniędzmi, palił w piecu?

"xD" - znak poważnej dyskusji o ekonomii
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaczelnyWoody: Państwo wychowuje już dzieci w domach dziecka. Czy jest im lepiej niż w rodzinie pijackiej patologii? Zastanawiałbym się nad tym. Co byś wolał? Żeby stary pił i bił? Czy dom dziecka? Co bardziej cię wykrzywi?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NaczelnyWoody: rozumiem że byłeś kiedyś w domu dziecka i z własnego doświadczenia wiesz że nie ma tam patologii....proponuję odwiedzić parę takich.... Ja byłem parę razy w domu dziecka pomagać..... Jest to miejsce do którego nikomu nie życzę by trafił.....
@Polskiham: Nie wiem czy byłeś pomagać, bo na portalu ze śmiesznymi obrazkami byle co można napisać że się na księżycu było, nasrało i wbiło flagę w qpe, ale z Twojego posta wychodzi na to, że to praktycznie bez różnicy czy pijacka gówno rodzina czy dom dziecka jednak mam wrażenie że pod wpływem korwina jesteś skłonny dać plus dla pijackiej rodziny gdzie stary leje matke, chleje i bije swoje dziecko ( ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaczelnyWoody: powiem więcej wolałbym być w takiej rodzinie. Nauczylbym się radzić sobie sam bardzo szybko. I tak nie mam wykształcenia które rzekomo dało mi państwo a rodzina oto dbała.bylem leniem! Dziś przez to muszę #!$%@?ć. Choć wykształcenie Niepotrzebne jest też by dużo zarabiac. Łatka dziecka z domu dziecka zostaje na całe życie.
Ale dla Ciebie wszystko jest czarno biale. Patologia fuuu dobre państwo wie lepiej od przeciętnego Janusza jak dzieci wychowac.....
@Polskiham: Jeśli byś wolał być w pijackiej rodzinie no to ok, Twój wybór, ja wolałbym już być w domu dziecka.
Przymusowa edukacja daje możliwość w miarę równego startu nie ważne czy to bananowy Oskarek czy Seba z meliniarskiej pato gówno-dzielnicy to czy wykorzysta tą szansę to już tylko od niego zależy.
Nie widzę świata w czarno-białych barwach to jest domena prawaków, ja widzę szarość ( ͡° ͜ʖ ͡°