Wpis z mikrobloga

Czasem się nie da to ostatecznie mogę zaakceptować jakieś mikro logo hilfigera, ale jak widzę te wielkie napisy HUGO BOSS i tą miniaturkę lagerferda to mam odruch wymiotny.


@devopsiak: Mam to samo, płacisz dużo kasy, żeby być chodzącą reklamą xd
@devopsiak: bo ubranie wiele mówi o człowieku, moj ulubiony atrybut januszy to: świecąca, czarna kurtka czapka CK i złote buty Armani, CK, Versacem.Odrazu wiesz z kim masz przyjemność :)
bo ubranie wiele mówi o człowieku, moj ulubiony atrybut januszy to: świecąca, czarna kurtka czapka CK i złote buty Armani, CK, Versacem.Odrazu wiesz z kim masz przyjemność :)


@hacco77: o to to to :D W ogóle ostatnio taka moda w Polsce powiatowej, w klasie robotniczej. z góry na dół czarne ciuchy ze złotymi błyszczącymi wstawkami i właśnie jakieś logo firmy zazwyczaj. Od razu mam przed oczami targ w egipcie/turcji :D Też
To tak naprawdę bardzo modnie się ubierasz, bo teraz jest taki trend, żeby te loga były jak najmniejsze XD.


@BabciaMichaua: a ja nie mówię, że się źle ubieram :D. Po prostu nie zwracam uwagę na markę, a wręcz odpychają mnie wszelkie loga. Nie wiem czemu niektórzy wyżej sobie wmówili, że ubieram się jak dziad :D
W mojej opinii ubieram się gustowniej i ładniej niż 99% tych chodzących banerów, a biały i
@devopsiak: dobra bluza(choć moja ulubiona była kupiona w Lidlu i się przetarła) i kurtka(ze sportowej sieciówki ale noszona przez 8 lat) , a i oststnio buty Timberlanda(ofc kupione na promocji za pół ceny albo mniej. A reszta to wywalone. System engineer 20k.
Ja, prawie 30k na łapę programista: cyk pięciopak białych tshirtów z reserved


@devopsiak: Bo jesteś mentalnym biedakiem. Basiowy styl miliarderów jest tak naprawdę mega bogaty, a t-shirty jakie nosi Zuckenberg czy Gates kosztują po 2000zł xD

Gates nosi często Casio Duro za 300 złotych i ma wyj*bane. Mógłby sobie śmigać w Rolexach czy innych drogich zegarkach, a p0lak/p0lka kupi sobie Majkela korsa czy podróbkę drogiej marki i wywali poza mankiet/ściągacz żeby
Ja, prawie 30k na łapę programista: cyk pięciopak białych tshirtów z reserved


@devopsiak: Rich xd Ty bogatych nie widziałeś. Ja biorę ponad 30k do ręki obecnie. Żyłem za granicą jakiś czas. Moje zarobki nie wystarczą na kupno mieszkania w lepszych miejscach Europy(po 2-3 miliony euro) a ludzie np w Monaco by moje zarobki traktowali jak biedaka.
Myślisz że jesteś bogaty a ledwo przekraczasz średnią krajową niektórych państw. Bogaty to człowiek który
@masz_fajne_donice zacytuj gdzie napisałem, że uważam się za bogatego, a jeśli ci się nie uda to znaczy, że jesteś debilem, który ma problem z czytaniem ze zrozumieniem, a to z kolei znaczy, że zarabiać to ty sobie możesz, ale w GTA :) czas start
ps. w dupie mam co jest za granicą. ja pracuję, żyję i wydaję w Polsce. ostatnie o czym bym myślał to na jakie mieszkanie gdzie mnie stać za
@devopsiak: Wrzuciłeś mema i dodałeś do niego opis. Z czego wynika że uważasz się za Rich a kolegę za Poor. Nie da się tego inaczej zrozumieć.

ostatnie o czym bym myślał to na jakie mieszkanie gdzie mnie stać za granicą.

Jeżeli jesteś uwięziony w jakimś zadupiu i tylko tam cię stać na życie to daleko do bogactwa.
Od razu turecki bazar mi się przypomina.


@devopsiak: a jak, ostatnio kupiłem kurtkę na moto, logo prada PRA DA! jakieś 75 pln dałem po targowaniu się z 20 minut ;) , bardzo wygodna szmata z logo PRADA!
i debile mnie pytają gdzie kupiłem i ile dałem, mówię że nie wiem gdzie bo dostałem ale na paragonie (na w razie reklamacji, dożywotnia gwarancja na logo!) było 2800 pln.
Jeden kwiknął "o #!$%@?
@devopsiak: Zdecydowana większość polaków to wieśniaki.
Przestałem już ich szanować jak zobaczyłem w tych samych t-shirtach z jebitnym logiem Levisa w tym samym czasie jakby prowadzili jakąś kampanię reklamowąxD Dodatkowo te głupie p0lki które chwalą się jakimś znanym produktem z marżą 9999% xD