Wpis z mikrobloga

@cwlmod: cokolwiek, nie muszę tobie nic udowadniać, zarabiam tak by żyć a nie przeżyć, mam gdzie mieszkać, żonę, dzieciaka i hobby inne niż siedzenie przed komputerem całą dobę :) Ale wierz w cokolwiek co sprawi że będziesz czuł się dobrze :)
  • 1
Wrzuciłeś mema i dodałeś do niego opis. Z czego wynika że uważasz się za Rich a kolegę za Poor. Nie da się tego inaczej zrozumieć.


@masz_fajne_donice: nie cymbale. Opisałem sytuację, która zapoczątkowała ciekawą dyskusję i podpiąłem mema z podobnym kontekstem. Nigdzie nie napisałem, że uważam się za bogatego. Równie dobrze mogłem tam podpiąć zdjęcie trawnika. Nie obrażaj junior devów, bo żeby takim zostać musiałbyś się 3 razy urodzić, a i tak
Właśnie przescrolowałem cały ten wątek, na część komentarzy się oburzyłem, część spropsowałem i oświeciło mnie jak bardzo to nie miało sensu i ma jedynie negatywny wpływ na moje samopoczucie, zdrowie mentalne i dzień. Czysta destrukcja, żadnych pozytywnych aspektów.
A i jednak nie uważam, że jesteś leniwy cośtam (nie mogę usunąć tamtego komentarza), przecież #!$%@? prawie nic o tobie nie wiem, wszystko sam sobie dowymyśliłem (nałożyłem na ciebie pewien motyw #!$%@? na ubiór,
W sumie to możemy wyklarować tutaj 3 niezależne osie (wartość niska - wartość wysoka):
- wypłata (ile zarabiasz miesięcznie)
- wiedza o modzie/ubraniach, gust, dbanie o wygląd
- "drogość"/"markowosc" ubrań które nosisz
(Rozkminiamy tutaj problem czy ktoś ubiera się dobrze czy źle)
De facto wypłata (pierwsza oś) nie ma znaczenia obiektywnie. (case programisty 20k w dzinsach z bazaru od matki i koszulce mario)
Trzecia nie ma znaczenia moim zdaniem. (są ludzie którym
@devopsiak: a ten obrazek jest wyjątkowo obrzydliwy i fałszywy
wartościowanie ludzi na podstawie zarobków to jest coś z czego musimy jeszcze wyrosnąć
tamten obrazek: niska oś wiedzy/gustu, niska oś markowości/drogości (ta akurat mniej wiecej uniwersalnie nierelewantna imo), wysoka oś zarobków - szanujcie mnie #!$%@? bo zarabiam pieniądze!!! wszystko inne nie ma znaczenia, tylko cyferki. we wszystko inne może mieć #!$%@? i to jest spoko bo on jest "rich"(!!). jak żałosne jest