Wpis z mikrobloga

@devopsiak: można sobie pożartować, ale jednym z moich głównych PIERWSZYCH kryteriów przy szukaniu ciuchów jest brak jakichkolwiek logo, napisów, nadruków.

Robię tak samo, tylko ja jestem biedny :(
@trololo55 Ty No ale oprócz znanych marek bez loga, jest też multum totalnych No namów, które robią dobre produkty. Jak ktoś sprzedaje na Polskę to nie ma bata musi przyjąć zwrot jak Ci nie będzie pasować, a odeślesz w 14 dni. Więc gdzie tu problem w poprobowaniu? Jak się czegoś chce to się szuka rozwiązania, a nie wymówki.
zyli też lecisz na marki dla biednych bogaczy XD W sumie mam w pompie to czy mam duży nadruk czy mały, ważne jest to żeby ciuchy mi się podobały i nie rozpadły się po 3 praniach, a posiadanie iPhone’a i uważanie że jest to drogi sprzęt nadal mnie przeraża, zwykły telefon i tyle


@maikeleleq: Nie ja pisałem o iphone, a OP.
Mi się podobają i wolę w nich latać niż w
najlepsze jest to, że wg wykopków tylko w IT możesz zarobić powyżej średniej krajowej. Praktycznie nie znajdziesz żadnych wpisów o tym, że ktoś zarabia dobry hajs nie będąc mitycznym programistą. Dla elity internetu jest to nie do pomyślenia xD


@Hug0Stiglitz: tzn. ja piszę w swoim imieniu. Nie bronię ci zarabiać dobrze w innej branży. Jak zarabiasz dobrze w swojej to się pochwal jak masz ochotę.
reserved ma słabą jakość, raz wypierzesz i koszulka praktycznie do wyrzucenia. Z resztą tak samo jest z resztą popularnych sieciówek.


@trololo55: raczej 7-10 prań i do śmieci. Tak samo jak koszulki innych firm xD Zatem po co przepłacać
Ja, prawie 30k na łapę programista: cyk pięciopak białych tshirtów z reserved


@devopsiak: twój kumpel sie tak ubiera by dupczyć lachony z tindera a ty sie tak ubierasz bo nigdzie nie wychodzisz xd
Poza tym srajfona pewnie wział na raty o ile nie jakiegoś refuba z allegro a szmaty na 99% podróbki z ukrytych aukcji na ali....i innych independent szopach w azji. Serio wierzysz, że te wszystkie małolatty z torebkami gucci
@devopsiak: gowno prawda wlasnie biedak bedzie kupował jakieś rzeczy z lumpa za 5zł albo będzie chodził goło bo go nie bęezie stać an jedzenie a co dopiero na ciuchy a bogacz moze sobie pozwolić na droższe i modne ciuchy. Skończ z tą propagandą i teatrzykiem dla mas od burżujów
@devopsiak: Z tymi markowymi ubraniami to jest tak, że musisz płacić dużo więcej za tę samą jakość tylko dlatego aby móc reklamować producenta np. "Tommy Hilfiger"- kiedy ja tego pana nigdy nie poznałem i nie mam żadnego interesu w reklamowaniu jego marki. W ekonomii działa to tak, że dostajemy pieniądze za reklamę, w modzie działa to odwrotnie, bulisz gruby hajs aby nakręcać biznes typowi którego nigdy na oczy nie widziałeś. Dlatego
gowno prawda wlasnie biedak bedzie kupował jakieś rzeczy z lumpa za 5zł albo będzie chodził goło bo go nie bęezie stać an jedzenie a co dopiero na ciuchy a bogacz moze sobie pozwolić na droższe i modne ciuchy. Skończ z tą propagandą i teatrzykiem dla mas od burżujów


@ANTYPOLAND: tutaj nie chodzi raczej typowo o żebrak level tylko bardziej takiej co zarabiają po kilka tysięcy, ledwo wiążą koniec z końcem, ale
a myslałeś, że czym się małolatom imponuje?


@wuwuzela1: to zależy jakim. Tych, którym można zaimponować ciuchami z bazaru pewnie nie tknąłbym kijem. Jak już to wolę szpan furą i zegarkiem. Chociaż tym pierwszym nikogo nie oszukasz bo na tą ratę leasingu nawet trzeba kilka tysięcy wyłożyć, czyli tyle co wypłata takiego pana magazyniera :D