Wpis z mikrobloga

to zależy jakim. Tych, którym można zaimponować ciuchami z bazaru pewnie nie tknąłbym kijem. Jak już to wolę szpan furą i zegarkiem. Chociaż tym pierwszym nikogo nie oszukasz bo na tą ratę leasingu nawet trzeba kilka tysięcy wyłożyć, czyli tyle co wypłata takiego pana magazyniera :D


@devopsiak: ale to rozróznij szalone małolatki do ktorychstartuje twój qumpel który u ogarnietych lasek i tak nie ma szans
od blachar szukających bankomatu
@devopsiak: Myślę, że na pewnym poziomie dochodów, to nie ma wielkiego znaczenia. Taki Bill Gates nie tylko może sobie kupić najdroższy zegarek świata, ale wręcz fabrykę takich zegarków. Więc obstawiam, że po prostu nie ma obsrywki na tym punkcie, pewnie ma w szafie sweter za 10$ i taki za 50 000 $, bo oba mu się podobały, bo np. kupił je w przypływie chwili, dostał od kogoś, są wygodne, czy cokolwiek.
@trololo55 może na premierę faktycznie wydaje się drogi i nieopłacalny, ale kupując go masz lekko 5 lat z głowy jeśli chodzi o telefon, wolno spadają z ceny i Apple dba o aktualizacje, mamcia ma 8+ i dopiero w kolejnym roku zmieni gdy straci wsparcie, wszystko działa i nic nie zamula
@niecodziennyszczon: cena części produktów luksusowych, o których pisałem ma swoje źródło - wynika z wyższej jakości (i nie chodzi o udawaną jakość, która jest wciskana plebsowi), zapewnienia dodatkowych usług (dopasowanie, prywatne zakupy, dostarczanie lub bezpośrednia współpraca ze stylistą takiej osoby). Dodatkowo dla ludzi bogatych wydatki na dobra luksusowe to zazwyczaj mała część posiadanego kapitału - nie muszą zbierać na takie dobro, a wydają tysiące, tak jak inni wydają pojedyncze złotówki. To,
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@devopsiak: Nie przy pensji na magazynie w Polsce. W UK czy Holandii realne. Dodatkowo każdy żyje jak chce. Moja kuzynka wynajmowała mieszkanie od kantorowca, chyba nawet miał ich 2, co jak to ona opowiadała wygląd pana co stoi i prosi o złotówkę na piwo, a jeździł Audi 80. Mieszkań, które wynajmował miał 3 i to o konkretnych metrażu, bo dwa po 50 m2 i jedno coś koło 90m2, jaki dom miał,
Nie przy pensji na magazynie w Polsce. W UK czy Holandii realne. Dodatkowo każdy żyje jak chce. Moja kuzynka wynajmowała mieszkanie od kantorowca, chyba nawet miał ich 2, co jak to ona opowiadała wygląd pana co stoi i prosi o złotówkę na piwo, a jeździł Audi 80. Mieszkań, które wynajmował miał 3 i to o konkretnych metrażu, bo dwa po 50 m2 i jedno coś koło 90m2, jaki dom miał, tego nie
Tak to dokładnie jest.


Na parkingu dużego korpo gdzie pracuje pare tysięcy #programista15k i pewnie spokojnie kilkuset 30k i 50k stoi cała masa taniego i starego złomu w których zazwyczaj jeszcze grzebią wieczorami żeby to jeździło. No i oczywiście wszyscy wyglądają tak że żul na parkingu to nawet nie podchodzi bo sam nie wie kto by miał kogo szlugiem częstować.


Za to tak z drugiej strony to widzę wygięcie mają moim zdaniem
@devopsiak: i znowu kolejny odklejony pseudo bogacz co myśli że każdy bidny to mentalnie tylko jest bo kupuje balecjange i hugo bossa kiedy 99% społeczeństwa chodzi w najtańszym ciuchu z h&m.
Twój kolega magazynier to nie każdy paruwo, ja też se moge narysować milionera co chodzi z cegłą z gucci za 50 koła żeby potwierdzić moją narracje.
@Niewierzyc: ale czemu mnie od razu wyzywasz cymbale? Nie możesz po prostu napisać tego samego bez wyzwisk? Ojciec tak cię gnoi w chacie i dlatego tak się tu plujesz żeby odreagować, do człowieka, który znokautowałby cię splunięciem?
Odstaw gnojku te wszystkie fame mma, bo pomylisz w końcu internet z realem i szuflada będzie wymieniana na koszt starych