Wpis z mikrobloga

@Niewierzyc: nie spina, po prostu nie przywykłem do tego żeby jakiś gnojek bez wykształcenia, pieniędzy, perspektyw i inteligencji mnie wyzywał tylko dlatego, że dzieli nas kabel. Nie mogę przechodzić obok debilizmu zoomerów, który wchodzi na coraz wyższy poziom.
Ja wiem, że wy się osły naoglądacie tych jutuberków jak się w twarz wyzywają od "kvrew" i tym podobnych, ale pomylisz synku życie z internetem i skończysz na wózku jak trafisz niewłaściwą osobę.
Ja, prawie 30k na łapę programista: cyk pięciopak białych tshirtów z reserved


@devopsiak: picrel

Niektórzy mogą po prostu chcieć ładnie lub modnie wyglądać i to ile zarabiają nie ma to wpływu, to jest po prostu część czyjejś tożsamości, zobacz sobie na piosenkarzy, raperów, artystów którzy zarabiają 10x więcej od ciebie i czy ubierają się tak jak ty :')
Pobierz secs - >Ja, prawie 30k na łapę programista: cyk pięciopak białych tshirtów z reserved...
źródło: a8360313cf891fab41af567b72f6685c
Niektórzy mogą po prostu chcieć ładnie lub modnie wyglądać i to ile zarabiają nie ma to wpływu, to jest po prostu część czyjejś tożsamości, zobacz sobie na piosenkarzy, raperów, artystów którzy zarabiają 10x więcej od ciebie i czy ubierają się tak jak ty :')


@secs: dorośniesz to zrozumiesz, że nie chodzi o HUGO BOSS na koszulce w stylowym ubieraniu się :D. Nie wiem jakich artystów masz na myśli, ale jeżeli raperków
Ale Ty wiesz, że jak Mark Zuckerberg nosi gładkie tshirty to nie kupuje ich w housie tylko w markach typu Loro Piana, Brunello Cucinelli czy Brioni?


@marv0lo: ok, a czemu miałby mnie obchodzić Mark Zuckerberg i to w co się ubiera?
@devopsiak:
Twój kumpel magazynier: Chce wydawać swoje pieniądze na ubrania
Ty, byt który jest ponad tym wszystkim: staranie zapamiętuję każdy ciuch który nosi kumpel magazynier, a nawet dopisuje model telefonu, żeby podkreślić że "kumpel" jest debilem bo wydaje pieniądze

¯\(ツ)/¯

@devopsiak: Bo nie liczy się wygląd koszulki tylko materiał. Bawełna dla biedoty jedwab chiński dla bogatych ludzi, proste jak #!$%@?. A efekt końcowy jest taki, że jedno i drugie może być białe oraz wyglądać podobnie ale oba nosi się zupełnie inaczej.

Ja widzę po ciuchach z Japonii co je sobie ściągnęłam. To nie są ciuchy z byle czego co się akurat przywlekło pod fabrykę.
@Jezus_z_Galileii: Zdaję sobie z tego sprawę, ale nie sprawdza się to z większością marek które tu ludzie wymieniają - chociaż też nie wiem bo nie posiadam tshirta za 5k. Wszędzie trafisz na gówno albo dobry ciuch który ci posłuży na lata